p990i- Signed-UNsigned yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alonealways

alonealways

Üye
    Konu Sahibi
p990i- Signed-UNsigned yardım lütfen
telefona bazı c-ra-ck-lı veya ucretsiz program yuklemeye calıştıgım zaman program paket korumalı diyor. bu sorunu nasıl asabilirim?
Signed - UNsigned olayını nasıl ogrenebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: Mel075

alonealways

alonealways

Üye
    Konu Sahibi
telefona bazı c-ra-ck-lı veya ucretsiz program yuklemeye calıştıgım zaman program paket korumalı diyor. bu sorunu nasıl asabilirim?
Signed - UNsigned olayını nasıl ogrenebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

yardım edecek yokmu???????

alisby

Üye
değerli arkadaşlarım,
iyi çalışmalar

yabancı bir sitede şöyle bir yöntem buldum:

ilk önce korunan/gizli klasörlere ulaşmalısınız. bunun içi CapsSwitch programını yükleyip cetelefonunda çalıştırın.

CapsSwitch:

programda "caps OFF" yapın (bu sizin korunan/gizli klasörlere ulaşmanızı sağlar) sonra installserver.exe' yi kopyalayıp SWISSMANAGER benzeri bir programla"c:\sys\bin\" klasörünün altına yapıştırın

installserver.exe:

en son olarak CapsSwitch programında "caps ON" yapmayı unutmayın

not (zipzifreleri): alisby

tarafımdan denenmiştir çok kolay ve çalışıyor.

raufguven

Üye
teskurrrrrrrrrrrr harikasın kardeşim ellerine sağlık 10snyemi aldı yapmak uzun suredir arıyordum

deniz_177

deniz_177

Üye
eline sağlık

hbasdereli

Üye
hocam ben bu dediklerinizi yaptım yalnız son adım dosyayı cihaza kopyalamak icin dosya yonetici programı bulamıyorum bulduklarımda cihaza yuklenmiyor acaba elinizde yuklenen bir pro varsa link verebilirmisiniz_?

rambo24

rambo24

Üye
peki bunların telefon garantisine bir etkisi olurmu?

legato

Üye
arkadaşım umarım tkrar bakarsın.. ben de cok ugrastım bu işle ve sonunda yaptım.. arkadaşın dedigi programla oluyor ancak yüklemelerin başlayabilmesi için telefona format atman gerekiyor. bunu da sony ericsson sitesinden sistem güncellemeyle yap. ama dosya yedekle ve bir cok programını da tekrar kurmayı göze al.. o zaman oluyor.. ben de su an unsigned sorunu yok... önce format sonra denilen sekilde programın kurulumu...

alonealways

alonealways

Üye
    Konu Sahibi
COK TEŞEKKÜRLER. İŞE YARADI KLAVYEN DERT GÖRMESİN. :oke:

taner3650

Üye
cok sagol tesekkur ederim. tek kelimeyle harikasın

8gen

Üye
Evet arkadaşlar. Bende denedim oluyor. Sadece swiss manager kullanmak zahmetli :) Oda ilk kez kullandığımızdan :)))

devilmaycry1

devilmaycry1

Üye
Linkler öLü.......

jackal__msk

jackal__msk

Üye
emeğine sağlık eşekkürler

Hijacker_worm

Hijacker_worm

Üye
Teşkkürler...

sametrixmurat42

Üye
linkler ölü helvasını yemişler neden kalkmıyor ölü linkli sayfalar veya yenilenmiyor:off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt