P990i de Kullanabileceğiniz En Süper Programlar Nelerdir.

Sponsorlu Bağlantılar

xturkuazx

xturkuazx

Üye
    Konu Sahibi
P990i de Kullanabileceğiniz En Süper Programlar Nelerdir.
Merhaba Arkadaşlar,

Ben 2 yıldır P990 i kullanıyorum, en iyi ve bulunması gereken programlarını size aktarmak isterim.Hemen hemen bütün programları denedim.Size inanılmaz katkıda bulunacağını düşünüyorum.Vakit kaybınızı son derece azaltacaktır.Çok güzel oyunlar var
oyunları sonra size ileteceğim.Bugün sadece programlar.
Programların bir çoğu bu sitede.Cevher niteliğinde bu site tüm programları bir araya toplamış.
Açıklamalı ve bence muhteşem.
Sadece Quick office programını kurmayın aman dikkat! Uyumsuz.

31 sayfa yaklaşık 200 program ve oyun.

Programlar için

Öncelikle Aranılan ve Bulunamayan Programlar:

Flash Player boşuna aramayın yok.Youtube izlemek istiyorsanız MyYoutube player isimli programı kullanın.Uiq3 için mevcut olan bu program çok iyi.

Tv Uzaktan Kumanda Programı yok.Boşuna aramayın.İnternet sitelerinin bazılarında var gibi lanse ediliyor, inanmayın hiçbirisi kurulmuyor.

Bütün programları kurdum denedim.Bence olmazsa olmazlar aşağıda yer alıyor.

Son Derece Memnuniyetle Kullanacağınız Programlar:

Remote Proffesional ( Mobileways Remote Professional Uiq3 )
MUTLAKA KURUN
Bu süper program sayesinde bilgisayarın ekranından, telefonunuzun ekranını görüyor ve kumanda ediyorsunuz.(Kurulurken Signed işlemi gerektiriyor)
Bu program sayesinde telefonunuza elinizi dokunmadan bilgisayardan kumanda edebiliyorsunuz.
En inanılmaz yanı ise Bilardo, tavla vb.iki kişinin oynayabileceği oyunları karşınızdakiyle aynı anda oynayabiliyorsunuz.

Navigasyon Programı (Garmin XT):
MUTLAKA EDİNİN ve KURUN
Arkadaşlar P990 ın bildiğiniz gibi GPSi yok.Öncelikle bir GPS cihazı almanız gerekiyor.Bütün navigasyon programlarını kurdum denedim.Sadece Garmin XT derim.
TomTom haritası çooook yetersiz.İşinize yaramaz.
Garmin XT muhteşem.10-2007 haritasını edinin.Gerçekten kusursuz bir Navigasyon cihazına sahip olursunuz.Şimdiye dek bulamadığım hiçbir adres kalmadı.

SmartMovie Player:
MUTLAKA KURUN
Bütün video playerları denedim core player dahil.En üstün player olarak Smartmovie playeri öneririm.Divx altyazılarını göstermede ayarlar konusunda vb. süper.
Dahada önemlisi Smart Movie Converteri ( destek programı ayrıca bilgisayara kurulur ) bilgisayara kurup cep telefonuz için tüm videolarınızı küçültüp avi. gibi kaliteli formatlarda seyredebiliyorsunuz.
Seyahate çıkmadan en az 4-5 filmi bu converterde çevirip hafıza kartıma atıyor, cep telimden
izliyorum. ( Ancak kurulum için signed işlemi gerekiyor)
Bu programı kurduysanız diğerleriyle hiç uğraşmayın.Hepsinin bir konuda defosu mevcut.

IM Mesenger:
MUTLAKA KURUN

Msn programı kuracaksanız hiçbir alternatif aramayın.Bu program süper.Nedenmi ?
Anında karşınızdaki kişiye çektiğiniz videoyu fotoğrafı MSN den gönderebiliyorsunuz.Üstelik Explorer formatında olması muhteşem.Videonuzu gönderdiğinizde 3gp formatında olduğundan birçok bilgisayar açamayabilir.Ama bu program bu konuyu explorer sayesinde yenmiş.Kurun ne anlatmak istediğimi anlayacaksınız.Bütün Msn programlarını denedim.Boşuna diğerlerini denemeyin derim.

Dream Connect:
MUTLAKA KURUN

Arkadaşlar benim p990i de gözlemlediğim eksikliklerden birisi rehberden bir ismi çağırdığımızda bazen gelmiyor.Mesela rehbere -Annem Cep- diye kaydettiğim ismi a ve n harflerine bastığımda gelmiyor.Yani telefon rehberi search yetersiz.Bu program sayesinde bu açık kapanmış oluyor ek birçok özelliğide çabası.

Documents To Go
MUTLAKA KURUN
Excel,word ve powerpointte Microsoft Office formatına yakın bir kullanıma sahip ancak Türkçe dil desteği bir türlü olmuyor.Yeni versiyonlarında bu sorun giderildimi bilmiyorum.

SlovoEd Sözlük
İNGİLİZCE İLE İLGİLİYSENİZ MUTLAKA KURUN
İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce sözlük olup kelime haznesi oldukça geniş kullanışlı bir sözlük.

Opera Mini 4.1
KURMANIZ ÖNERİLİR
Explorer penceresi açısından farklı kullanım kolaylıkları sunuyor.

Torch
MUTLAKA KURUN
Elektriklermi kesildi, karanlık bir ortamdamısınız işte el feneriniz.Flash ışığını el feneri gibi kullanmanızı sağlayan bu programla ister sürekli yanmasını sağlıyorsunuz, ister 1 dakika isterseniz S.O.S sinyalleri gönderebiliyorsunuz.( Signed işlemi gerektirir )

Google Maps
MUTLAKA KURUN
İnternete bağlandığınızda bütün sokak ve cadde isimleriyle beraber uydu görüntüsünü alıyorsunuz.Çok güzel ve etkileyici bir program.Emin olun çok beğeneceksiniz.

Arkadaşlar ben nerdeyse yüzün üzerinde program kurdum hemen çoğunu kaldırdım.Çoğunu kullanmadığımdan kaldırdım.İşte bu programları sürekli kullanıyorum.Sizede öneririm

• Beğen
Tepkiler: ekizilaslan, dıjıtal doktor, djmas ve 5 diğerleri

sezer1aksu

Üye
Arkadaşım paylaşımın ve önerilerin için teşekkür ederim sağol.

aeon_flux

Üye
oldukça iyi, eline sağlık. programların linklerini de verseydin tam süper olurdu yinede cok iyi

lansu

Üye
x turkuaz x arkadasım cok guzel anlat mıssın?elıne saglık ama anlatamadıgın bu programları nasıl bulacagımız ve nerden temın edebılecegımız oldugunu soylemek ıstedım. bu konuda yardımcı olursan sevınırım.tesekkurler...

--------------- Ekleme ---------------

x turkuaz x arkadasım butun soyledıgın programların bıze lınklerını verırsen sevınırız.saygılar...

xturkuazx

xturkuazx

Üye
    Konu Sahibi
:oke:
Programların bir çoğu bu sitede.Cevher niteliğinde bu site tüm programları bir araya toplamış.

atten

Üye
tesekkurler

umutumut13

umutumut13

Üye
sabitlense iyi olur...

bicer

Üye
sen bu işin ustasısın

finalbase

Üye
Helal olsun..:oke:

umutumut13

umutumut13

Üye
sabitlenmeli...

niketnac

Üye
Ulan bee.. Forum paylaşımı budur işte! Ellerinden öpülesi kişiye sonsuz teşekkürler...

flexyy

Üye
:oke:

uiq3 (P990i,P1i,M600,W950,Z8,w960,z10..) modelleriyle ilgili

• toplam 405 ekleme..

• toplam oyun ve program sayısı 280

• üstelik çoğu denemiş oyunlar seçilerek eklenmiş çoğunda açıklama anlatım mevcut

• ayrıca ses yükseltme sistem iconu değiştirme menü değiştirme camera mod button mod gibi 30 a yakın modifikasyonda mevcut

• arkadaşa teşekkür ediyorum güzel teşhis

niketnac

Üye
Paylaşım budur işte!!!!
Eli öpülesi kişiye sonsuz teşekkürler...

cyber_genius

cyber_genius

Üye
mükemmeLsin dosTum :) .. tşekkürLer :)

xturkuazx

xturkuazx

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar asıl ben çok teşekkür ederim.Bencede konu sabitlense iyi olur çünkü linkini verdiğim site hergün yeni program ve oyun ekliyor.Bütün arkadaşlar haberdar olsa iyi olur.

flexyy

Üye
helal

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Paylaşım için sağolasın :good:
Oyun linkleri yönlendirilen blog sitesinde arkadaşlar. Keşke direk link verseydin.

volkan_67

Üye
selam arkadasım. verdiğin linkte birçok program var sanırım biz isimleriyle arayıp bulacağız. teşekkürler

mceylan7

Üye
saollasin

DONalbertJUAN

Üye
Bişey sorabilirimiyim bu programlar P910i ile çalışıyormu bilgisi olan arkadaş var mı!?

Üst Alt