Uygulama P ile başlayan program arıyorum bulamıyorum


garb02

Üye
    Konu Sahibi
İos'ta, havuzda yüzdün bisiklete bindin km yazıyor. Üstte selfi ile kaç km yaptığını paylaşabiliyorsun.

Android P ile başlayan çakma program vardı platon muydu neydi tam hatırlamıyorum. Hem selfi çekimi alt tarafta kaç km yaptığını paylaşım yapan program vardı o program bilen varsa yaza bilir mi? Fitness beslenme spor katagoriye giriyor.
Mesaj birleştirildi:

Akşamüstü zor buldum: polar beat ismi
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt