Özür Dilerim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

minoo

minoo

Üye
Mert zaten olmadığım dinden imandan çıkarma beni gözünü seveyim ya çık hayatımdan :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Pınar yemin ederim 10.10.10 dan önce yani malum günden önce" hayatımdan asla çıkma " demiştin :D

minoo

minoo

Üye
E yine diyorum :D Evlenip çoluk çocuğa karışsam da hep ulaşabileceğim bir yerde olması gerekenler arasındasın sen.
Cansın :sarıl:

minoo

minoo

Üye
:zzz:

CABBAR

CABBAR

Üye
E yine diyorum :D Evlenip çoluk çocuğa karışsam da hep ulaşabileceğim bir yerde olması gerekenler arasındasın sen.
Cansın :sarıl:
Siz evli misiniz değil misiniz :ehe ? Mert'i man20'den kıskanıp Alev'in mesajlarını silmiştin daha sonra geçen gece Muhammed'e Mertle evli değiliz demiştin :zong:

- - - Eklendi - - -

Sadece merak yanlış anlama:ehe

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
Siz evli misiniz değil misiniz :ehe ? Mert'i man20'den kıskanıp Alev'in mesajlarını silmiştin daha sonra geçen gece Muhammed'e Mertle evli değiliz demiştin :zong:

- - - Eklendi - - -

Sadece merak yanlış anlama:ehe

manita :D

CABBAR

CABBAR

Üye
İyi tamam :) minoo'dan cevap bekliyorum tabi vermek zorunda değil :):)

minoo

minoo

Üye
1.si ben asla işimle başka bir şeyi karıştırmam. Yani Alev'in mesajını sildiysem sebep asla Mert olamaz. Sildiğimi de hatırlamıyorum ayrıca.
2.si bu iş kabak tadı vermeye başladı. Biz Mert'le normal arkadaşız. Sevgilim değil yani. Sürekli şu muhabbeti çevirmeyin artık.

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
CABBAR

CABBAR

Üye
1.si ben asla işimle başka bir şeyi karıştırmam. Yani Alev'in mesajını sildiysem sebep asla Mert olamaz. Sildiğimi de hatırlamıyorum ayrıca.
2.si bu iş kabak tadı vermeye başladı. Biz Mert'le normal arkadaşız. Sevgilim değil yani. Sürekli şu muhabbeti çevirmeyin artık.
Sadece sordum ya tekrarı olmayacak :oke:
İstersen silebilirsin:)

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye

:hmmm sana 'benim gari vs.' diyordu?

anılbaran

anılbaran

Üye

Katılıyorum

minoo

minoo

Üye
Diyebilir çünkü makaramız o bizim. Mert'in içindeki niyeti bildiğim için çok seviyorum ya zaten onu. Bu sevgi illa aşk olmak zorunda değil, aşk da değil zaten. Ama Mert benim için başka olanların arasındadır.

anılbaran

anılbaran

Üye
Diyebilir çünkü makaramız o bizim. Mert'in içindeki niyeti bildiğim için çok seviyorum ya zaten onu. Bu sevgi illa aşk olmak zorunda değil, aşk da değil zaten. Ama Mert benim için başka olanların arasındadır.

Öyle Mert dayı ile bişi olmaz zaten izin vermem :cool: :pro: :bira:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt