özür Dilerim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
    Konu Sahibi
özür Dilerim
arkadaslar birini korkutmak için böle bişey yaptım kusura bakmayın vereceğiniz her cezaya razıyım bu sitede böle bişey yaptıgım için özür dilerim

VoLo

VoLo

Üye
ne yaptın arkadaşım sorması ayıp.konuyu açtığın için mi özür diliyon nedir anlamadım ???

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
    Konu Sahibi
ben bi kızın fotosunu koydum buraya da ondan fotosu yetmezmiş gibi msn adresini ve numarasını koydum

mAd_girL

mAd_girL

Üye
kusura bakma ama senin bu yaptıgın korkutmak değil ......... Anlayan anlar..

c4n4fort3

c4n4fort3

Üye
    Konu Sahibi
ama cok ağır konustu bende sinirlenip bunu yaptım

kikaksk

kikaksk

Üye
ayıp denilen bişi var bişey yaptısa ceza olarak bunu vermen gerekmez hele bu sitede....

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
kardeşim biri senin evinin, kız kardeşinin telefonunu sitelerde reklam yaparak verse resimleriyle birlikte kısaca senin yaptığının aynısını yapsa sen ne yaparsın! biraz edepli olun yahu! soruma cevap verir misin arkadaşım???

Haberci

Haberci

Üye
Böyle bir bilgi ve fotoğraf gördüğümü hatırlamıyorum .Bileniniz göreniniz var mı acaba? Hem bu tür şeyin içeriğini bilmediğimizden bizim böyle bir şeye ceza kesmemizde sözkonusu değil...Madem öyle diyorsan o foto yu ve bilgiyi silersin olur biter

kikaksk

kikaksk

Üye
yöneticilerden silen oldu herhalde ben sahsen gördüm...

alihan

alihan

Üye
olaması gereken seyler bunlar ayıp

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
Yaptığın çok büyük hata özür dilemekle olacak bir şey deil bir insan sinirlerine hakim olmalıdır!!!1

turgay89

turgay89

Üye
arkadasım sen boyle bir seyi yaptıktan sonra unutturman gerekirken simdi bu konuyu actın ve herkesin haberi oldu . sen özür dilemek icin diil ilgi cekmek icin yaptın galiba boyle biseyi .. hem sitede ben anlattıklarınla ilgili hicbisey gormedim. goren oldu mu ki??

Shadowman07

Shadowman07

Üye
yaptığın şey bi ayıp.. özür dilemen bi ayıp..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Arkadaşımız çok sinirlendiği birisini fotosunu ve özel bilgilerini buraya ekleyerek onu kendince cezalandırmak istemiş.. tabiiki bu davranışının yeri burası değil ve bunun farkına varıp özür dilemiş...
ilk açtığı konu başlığı o an online olan yönetici arkadaşımız tarafından silindi.

Bir insanın hatasını anlayıp özür dilemesi bence çok büyük bir erdemdir... Konunun daha fazla uzamaması için diğer üye arkadaşların bu konuya yorum yapmaması uygun olur diye düşünüyorum..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Evet konuyu sildim ama böyle bir durumla forumumuzda karşılaşmamak isterdim...

yitik savaşçı

Üye
Foruma nasıl resim ekleneceğini sormuştun; iyilik olsun diye link verdim. Keşke vermeseymişim. Bu yaptığın büyük bir kötülüktü. Ölene kadar aklından çıkmamasını diliyorum.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Her insan hata yapabilir en büyük erdemlilik özür dilemektir..Dersini almış bir daha sinirine hakim olacağını öğrenmiştir arkadaşımız

Haberci

Haberci

Üye
Sanırım mesele konuşulmuş olup bundan sonrasında gereğini konuyu açan arkadaşımız yapacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt