Özür Dilemek İstiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Özür Dilemek İstiyorum
Bugün hesabıma giriş yapınca fark ettim.Yeniden Albay olmuşum.Yaklaşık 100 mesajım silinmiş.Belle Ev Ekranları konusuna da giremiyorum.Son zamanlarda konuda yaptığımız muhabbetler yönetimin de dikkatini çekmiş.Bu konuda gerçekten özür dilerim.Nasıl oluyor bilmem ama bir süre sonra konuşmalar muhabbet şeklini alıyor.Bu konuda forumu kirlettiğimi fark ettim.Gerçekten özür dilerim.

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
100 msj mı silinmiş o kadar çok muhabbet ettin yani :) ben dediydim ilk anna falan çıktığı zamanlar s3 hangi bölümlere ayrılsın die düşünülüyodu bi tane de muhabbetlik yer olmalı dediydim :) çünkü bakıyom bütün paylaşımlar veya konular illaki muhabbete dönüp bambaşka yerlere gidiyo :) özrün kabul edilmiştir kardeşim :) ama bida olmasın haaa :)

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Keşke her muhabbet seninkiler gibi olsa.KAfana takma.Yerine göre muhabbet de edilir.Onun sınırını ve şeklini biz biliyoruz.100 mesaj da az değilmiş hani :D

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
153 mesajım vardı konuda.100'ü gitmiş.konu tamamen temizlenmiş.131 sayfa vardı konuda şimdi 28 sayfa :D

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:oha: maşallah :)

najanaja

najanaja

Üye
28 sayfa yı sen ne zman baktın ben kaç gündür girmiyorum o konuya şimdi baktım 61 sayfa olmuş :)

ByKatre

ByKatre

Üye
Sen Tuğgeneral Değil misin

asigsasi

asigsasi

Üye
buradaki mesajların da silinmesin :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
esokmen

esokmen

Üye
Kısmet değilmiş kardeşim. :) artık biliyorsun ne yapacağını.

ismail

ismail

Üye
naptın Can :)

u_cosar

u_cosar

Üye
100 mesaj da az değilmiş :)

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
muhabbet ettim abi tek suçum bu :züü:

15097

15097

Üye
Hic rutbe dususu yasamamistin :) Allah kimseye yasatmasin, gecmis olsun

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Bugün hesabıma giriş yapınca fark ettim.Yeniden Albay olmuşum.Yaklaşık 100 mesajım silinmiş.Belle Ev Ekranları konusuna da giremiyorum.Son zamanlarda konuda yaptığımız muhabbetler yönetimin de dikkatini çekmiş.Bu konuda gerçekten özür dilerim.Nasıl oluyor bilmem ama bir süre sonra konuşmalar muhabbet şeklini alıyor.Bu konuda forumu kirlettiğimi fark ettim.Gerçekten özür dilerim.

yorumların bir bölümünü ben sildim ama arada benim yorumlarda kaynadı benimde 100e yakın gitti

tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Evet gördüm.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:ohannes: :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt