Özlem(Brownj) Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Mutlu Senelere

Sponsorlu Bağlantılar

toprakumit

toprakumit

Üye
İzmirmi Bornovamı Kesin geliriz :ok2: :)

bRoWnJ

Üye
Arkadaşlar Dünkü Yazdığın şeyler Için çok Teşekkür Ediyorum Hepinize Tek Tek çok Mutlu Oldum Sağolun... Aşkıma Da çok Teşekkür Ediyorum Seni çok Seviyorum Bebekim:)

bRoWnJ

Üye
Vay Bi Düğündür Gidiyo Aşkım Ne Iş Sen Davetiye Parasından Kaçıp Burdan Mı Davet Ediyon Arkadaşları Aaa çok Ayıp :D

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Vay Bi Düğündür Gidiyo Aşkım Ne Iş Sen Davetiye Parasından Kaçıp Burdan Mı Davet Ediyon Arkadaşları Aaa çok Ayıp :D

aynen öle oluyor site karsılıcak düğünü maxicepte yapıcaz :ehe

bRoWnJ

Üye
oo millet duyuyonuz mu düğünü beleşe getiriyoz :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İnşallah düğün de olur..3 Sene falan çook uzun süre :) o Zaman a kadar kim öle kim kala:D Hayırlısı

bRoWnJ

Üye
O ZAMAN BİZ Bİ ARA MAXİ BULUŞMASINDA YAPALIM DÜĞÜNÜ SONRA KİM ÖLE KİM KALA DİMİ :d

ouSahin

ouSahin

Üye
ya bende evlenmek istiyorum :(:agla

Yasminozz

Yasminozz

Üye
geç oldu ama daha yeni gördüm kusurabakma...umarım dilediğin gibi bi doğum günü geçirmişsindir...ve bundan sorakilerde bi öncekinden daha ii geçer... ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
O ZAMAN BİZ Bİ ARA MAXİ BULUŞMASINDA YAPALIM DÜĞÜNÜ SONRA KİM ÖLE KİM KALA DİMİ :d

Yani sonradan yapılmadı denmesin :) Hem para konusu bakımından cok cüzi miktarlarda olabilir =)

bRoWnJ

Üye
geç oldu ama daha yeni gördüm kusurabakma...umarım dilediğin gibi bi doğum günü geçirmişsindir...ve bundan sorakilerde bi öncekinden daha ii geçer... ;)

teşekkür ederim :)

--------------- Ekleme ---------------

ooo ozaman millet partnerleri ayarlasın toplu düğün yapalım millet gaza geldi evlenmek istiyo zuhahahaha :D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Mutlu yıllar, Canberkle ve sevdiklerinle beraber sağlıklı ve mutlu nice yıllara ... :)

Geç oldu, kusura bakmayın. :)

bRoWnJ

Üye