Oyunları Klavyede Oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Oyunları Klavyede Oynamak
Buradan dosyayı indirip /home/opt/preenv/lib/dizinine atın ardından klavye dosyalarını indirip x-term'den kodları girin. Örneğin; Asphalt5 için dosyayı indirip N900 ana dizinine atın (MyDocs) ve şu kodları girin:

sudo gainroot

sh /home/user/MyDocs/asphalt5-mido.fayad.sh

şeklinde girin olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: saruman_me

mutlu 1452

mutlu 1452

Üye
evet denedim işe yarıyor nova klavye ile oynanıyor.teşekküler

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yaptığını anlatabilir misin kardeş?.. Yeni aldığım için acemiyim de...:islik

--------------- Ekleme ---------------

Tamam. Çözdüm sonunda. FileBox ile taşıdım, yapıştır dedim oldu. Selametle...

kezman_796

Üye
nasıl yaptın ben yapamadım biraz açıklar mısın ?

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Önce yukarıdaki libsdlpre.so dosyasını indirin. Telefona atın. File box'ta seçeneklerden enable root access seçeneğini işaretleyin. Telefonu yeniden başlatın, sonra telefona girip, indirdiğimiz dosyayı /home/opt/preenv/lib/libsdlpre.so dizinine yapıştırıyoruz. Bu kadar. Ben bu şekilde yaptım. Selametle...

yalnizkalp21

Üye
kopala yapistir işlemini nasil yapabiliriz uzerine basili tutuyorum dosyanin copy diyorum dedigniz klasore gelince paste diyorum error falan diyo root accesi isaretleyip yeniden de baslattim bu kes kopyala yapistir işlemini anlatabilirmisiniz

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Root access enabled işaretli olacak tel resetlenecek. Daha sonra üzerine basılı tutup copy diyeceksin /home/opt/preenv/lib/ dizinine yapıştıracaksın. Bu yamada sh uzantılı dosyalarla uğraşmaya gerek yok.:oke: Selametle...

saruman_me

saruman_me

Üye
harbi oldu saol osman:oke: bide yeni çıkan oyunları n900 e göre uyarlasalar daha süper olucak:))

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
N900 için en çok çırpınan araplar. Sürekli yeni şeyler çıkarıyorlar. Şayet çıkarsa eklerim ben de. Selametle...

galaxyminipsp

galaxyminipsp

Üye
osman teşekkür ederim

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim kardeşlerim...:oke:

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada sh dosyaları ile hiç uğraşmadan dosyayı indirip direk /home/opt/preenv/lib/dizinine atıp oyunları klavyeden oynayabilirsiniz... Denenmiştir, Selametle...

shakrr

Üye
daha açık yazarmısınız rica etsem root access işaretli olacak derken öyle bir secenek göremedim yazarken hiç bilmiyolarmış gibi yazarsanız daha iyi olur teşekkür ederim

KacakMazot

KacakMazot

Üye
filebox actiginda sag tarafda asagidan yukariya 2inci sirada cark var ona tikla pencere acilacak yukari dogru surukle asagida enabele root gorursun zaten ona tik at teli kapa ac sonra yonergeyi izle tamamdir...

burakkuz

Üye
bi şey sorabilirmiyim beyler; dediğiniz herşiyi yaptımda dosya falan kopyaladım ancak bı değişen bir şey olmadı arkadaşlar lütfen yardım edermısınız sızce ne yapmalayım...

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
sh dosyalarını belirtilen yöntemle x-terminal'den yükle olur...:oke:

burakkuz

Üye
sh dosyalarını nerden bulabılırım lütfen yardım edermisiniz arkadaşlar ,ben biraz acemiyimde kusura bakmayın ...

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
Buradan dosyayı indirip /home/opt/preenv/lib/dizinine atın ardından klavye dosyalarını indirip x-term'den kodları girin. Örneğin; Asphalt5 için dosyayı indirip N900 ana dizinine atın (MyDocs) ve şu kodları girin:

sudo gainroot

sh /home/user/MyDocs/asphalt5-mido.fayad.sh

şeklinde girin olacaktır.

burakkuz

Üye
çok teşşeekür edrim gerçekten oldu :DD ancak assasınde duzgun çalışmıyo ve asphalt bir tek nitro ve durma tuşunu bUlabildim ama yine de allah razı olsun kardeşim... xD

osmanayman

osmanayman

Üye
    Konu Sahibi
çok teşşeekür edrim gerçekten oldu :DD ancak assasınde duzgun çalışmıyo ve asphalt bir tek nitro ve durma tuşunu bUlabildim ama yine de allah razı olsun kardeşim... xD

Assassins'de sorun olduğu doğru, istersen yön tuşları için ekranı zıplama vs tuşları için klavyeyi kullan.

Asphalt'a gelince...

1. Kontrol şeması:
Yön tuşları sabit, nitro için "n", el freni için "space".

2. Kontrol şeması:
Sağ yön tuşu "q", sol yön tuşu "p", el freni "a" ve ".", nitro "s" ve "l"

Toparlarsam bütün yazdığım tuşlar oyun içinde aktif...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt