Oyunlardaki geç açılma-donma sorununa ÇÖZÜM [5800 Denendi]

Sponsorlu Bağlantılar

İşe Yaradı Mı ?

• Kullanılan toplam oy
    22
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
majestic_man

majestic_man

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlardaki geç açılma-donma sorununa ÇÖZÜM [5800 Denendi]
Evet arkadaşlar bazı oyunlarda (örnek isim vereceğim), yavaş yüklenme,geç açılma,bekleme,menü geçişlerinde donma, oyunda kasma gibi sorunlar oluyor.. Bu sorunların bir kısmının RAM yetersizliğinden kaynaklanmasının dışında, bir takım oyunlarda RAM yetse bile yine bu donma ve kasılmalar yaşanıyor.İşte sebebi ve çözümü !...

JAVA eksikliğinden kaynaklanan bir sorundur bu arkadaşlar.. Aşağıda vereceğim linkteki Java'yı telefona kurduktan sonra, otomatik olarak bazı uygulamalar otomatik replace yapılacak ve bu işlem sonrasında kurduğumuz javanın bulduğu ve replace yaptığı uygulama ve oyunlar sorunsuz bir şekilde çalışacak !..

JAVA Kurulumu yapıldıktan sonra hızlanan bazı oyunlar :

Prince of Persia The Forgetten Sands HD
( Menü dolma süresi ve introlar hızlandı )
MoorhuhnDeloxe ( Menü ve oyun hızlandı. Tavuklar takılarak hareket etmiyor.)
Exclusion ( Menü efectleri hızlandı )

Bu oyunların tespitinin rahatça yapılmasının sebebi şudur : Java kurulumu yapıldıktan sonra,java otomatik olarak bir kereye mahsus bir işlem başlatıyor..BU işlemde telefona kurulu olan uygulama ve oyunlar taranıyor ve bulduğu uygulamaları tekrar şekillendiriyor..

Yenilikler: Uygulama yükleme arayüzü değişiyor.Yüklenecek uygulama veya oyunun icon'u kurulum sırasında görünüyor. Eskiden görünmüyordu.

Sizden ricam ankete katılınız ve java kurduktan sonra sizde replace yapılan uygulamaları söylemeniz.Buraya yazıp bir database oluşturacağım.Böylece uygulamalarda sorun yaşayanlara çözümde öncülük edebiliriz.

Saygılarımla...

Ekli dosyalar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Teşekkürler .. DeneyenLer oLacaktır mutLaka :good:

erkut121

Üye
deniyorum hemen :)

--------------- Ekleme ---------------

işe yaramadıı

x-scarface

x-scarface

Üye
işe yaramadı defalarca sildim yükledim vs. yinede olmadı majesty diye bi oyun var acıyorum loading de dolarken bitmeye yakın donuyor acılmıyor oyun

joker.lg

joker.lg

Üye
java run time mi bu ? Eğer bu ise yüklemenizi önermem ben 2 haftada bir format atıyordum tele

----------Eklendi @ 20:47:12 ---------- Yazıldı @ 20:46:37 ----------

tel n97 mini ama paylaşım için eline sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt