Oyun Oyunlarda Hile Ile Ilgili Bi Bakar Mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlarda Hile Ile Ilgili Bi Bakar Mısınız?
Ben şimdi gamecih ile hile yapiyorum bu hileleri arkadaslara nasıl atabilirim? Arkadaşlarımin telefon rootsuz.

molla409

molla409

Üye
Her oyunda gamecih ile hile yapabiliyor musun nerden indiriliyor link verirmisin kardeşim? Sorunnun cevabına geleyim tam bilmiyorum ama cwm ile oyunun yedeğini alman gerekiyor sanırım

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
Her oyunda gamecih ile hile yapabiliyor musun nerden indiriliyor link verirmisin kardeşim? Sorunnun cevabına geleyim tam bilmiyorum ama cwm ile oyunun yedeğini alman gerekiyor sanırım
Evet yapıyorum, link vermek yasak diye biliyorum. İlgin için Sağol.

.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
Cwm de apk yedekleme yok topluca romu yedekliyor

szqn55

szqn55

Üye
titanium backup ile yedekliyor da gamecih her oyunda hile yapamıyor asphalt sersinde olmuyo mesela hem rootsuz telefonlarda da çalışmaz

.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
titanium backup ile yedekliyor da gamecih her oyunda hile yapamıyor asphalt sersinde olmuyo mesela hem rootsuz telefonlarda da çalışmaz
Benim telefonum rootlu, asphalt da hile yapılmadığını biliyorum.
Veri yedekleme değil apk ile yedeklemem lazım.

szqn55

szqn55

Üye
apk ile veriyi aynı anda yedekliyor yasadece apk istiyosan basitt es fileden de yedekleyebilirsin

.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
apk ile veriyi aynı anda yedekliyor yasadece apk istiyosan basitt es fileden de yedekleyebilirsin
Titanium yedekliyor ama apk şeklinde değil diyorumki apk şeklinde hem apk yı hemde veriyi rootsuz telefonun calistiracagi şekilde

szqn55

szqn55

Üye
rootsuz telefona veri atamaz sın apk atablirsin sadece es file expl. ile

• Beğen
AndrOmer

AndrOmer

Üye
Modlu apk nasıl olusturacaz ?

• Beğen
szqn55

szqn55

Üye
peki o konuda bilgim yok ama şöyle diyebilirim lucky patceh ile google reklamlarını kaldırdıktan sonra modlu apk oluştur özelligi vardı ama hileyi telefondan gamecih gamekiller gibi programla yaptıktan sonra apk üzeine mi dataya mı kayıt yapıyo bilmiyorum apk üzerine yaparsa mutlaka yedegini aldıktan sonra diger rootsuz telefonlarda çalıştırabilirsin

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
    Konu Sahibi
peki o konuda bilgim yok ama şöyle diyebilirim lucky patceh ile google reklamlarını kaldırdıktan sonra modlu apk oluştur özelligi vardı ama hileyi telefondan gamecih gamekiller gibi programla yaptıktan sonra apk üzeine mi dataya mı kayıt yapıyo bilmiyorum apk üzerine yaparsa mutlaka yedegini aldıktan sonra diger rootsuz telefonlarda çalıştırabilirsin
Birsürü yöntem denedim ve vazgeçtim, sıkıldım hilelerden.

kocaturk218emre

kocaturk218emre

Üye
en güzeli root atmak.Root atmak telefona zarar vermez.aksine rahatlatır.Kasan telefona root atarsanız birkaç telefon ayarı ile kasma sonlanır.

• Beğen
szqn55

szqn55

Üye
çıkmıyor ama root android den anlayanlar için anlamayımta kullanırsan telefona son verirsin çünkü root demek sistem dosyalarına erişmek demek

• Beğen

Üst Alt