Oyun Ve Uygulamaları Sd Karta Taşıma (çözüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rootlu .tekrar deniyorum bekle

- - - Eklendi - - -

Ha bide bu uygulama bendeki markette yok internetten indirdim bundan olabilir mi

- - - Eklendi - - -

Denedim olmadi .uygulama güzele benziyor ama olmuyor uff
Uygulama sorunlu olabilir.Google play'e tarayıcıdan girerek indirin uygulamayı bir de öyle deneyin.

badb0y06

Üye
Allah razı olsun, 32gb lık alcaktım 16 nasip oldu ama yetti bana, çok teşekkürler, sanırım rom yükledim tablet kendi root oldu sıkıntı çıkmadı tekrar teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Allah razı olsun, 32gb lık alcaktım 16 nasip oldu ama yetti bana, çok teşekkürler, sanırım rom yükledim tablet kendi root oldu sıkıntı çıkmadı tekrar teşekkürler
Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu :)

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Sadece gameloft oyunlarimi yapa bilior ?

• Beğen
BrainHacker

BrainHacker

Üye
Ben yapamadımmozaman yav bi anlatirmisin...

- - - Eklendi - - -

Ya ben mountlamak istediklerimin listesini açınca sade gameloft Iron man 3,nfs shift,sims 3,subvay surfers ve face uygulamasi çikio.Ve cihaz rootlu

Baskentliia

Baskentliia

Üye
tasinabıliyormu bilmıynrum

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben yapamadımmozaman yav bi anlatirmisin...

- - - Eklendi - - -

Ya ben mountlamak istediklerimin listesini açınca sade gameloft Iron man 3,nfs shift,sims 3,subvay surfers ve face uygulamasi çikio.Ve cihaz rootlu
Gameloft dışında boyutu büyük bir oyun var mi ?

badb0y06

Üye
yalnız bişey sölicem, diyelim oyunları aktardık tablet hafızası 6gb 3tane büyük oyun attım diyelim hafıza kartına

tekrar doldurdum tabletin hafızayı ondan sonra programı açınca gelen ilk ekran, oyunların olup altta move yazan ekran gelmiyo

çözüm olarak programı silip tekrar kurunca düzeliyor fakat devamlı yapma imkanımız varmıdır, bide usbden bağlayınca bazen tabletin değil direk hafıza kartını okuyor, neyse sondakini cevaplamasanda olur :)

BrainHacker

BrainHacker

Üye

Bende nfs most wanted 2 var.Ancak kurulum,dosyasının boyutu küçük.E güncellemeside 2 gb (ek dosya),Ancak tabletin hafızası 2 gb deil.Tabi içerisinde bitane 1.300 mb lik sd (harici olan deil kendisinin) birde kendi dahili hafizasi olan 1.200 lük alan.Bunu taşımak istiorum ama listede yok...Umarım anlamışsındır.

- - - Eklendi - - -

Bende nfs most wanted 2 var.Ancak kurulum,dosyasının boyutu küçük.E güncellemeside 2 gb (ek dosya),Ancak tabletin hafızası 2 gb deil.Tabi içerisinde bitane 1.300 mb lik sd (harici olan deil kendisinin) birde kendi dahili hafizasi olan 1.200 lük alan.Bunu taşımak istiorum ama listede yok...Umarım anlamışsındır.

- - - Eklendi - - -

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yalnız bişey sölicem, diyelim oyunları aktardık tablet hafızası 6gb 3tane büyük oyun attım diyelim hafıza kartına

tekrar doldurdum tabletin hafızayı ondan sonra programı açınca gelen ilk ekran, oyunların olup altta move yazan ekran gelmiyo

çözüm olarak programı silip tekrar kurunca düzeliyor fakat devamlı yapma imkanımız varmıdır, bide usbden bağlayınca bazen tabletin değil direk hafıza kartını okuyor, neyse sondakini cevaplamasanda olur :)
tablette hic denemedim o yuzden bir bilgim yok malesef

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

tablet hakkında bir bilgim yok malesef ben kendi telefonumda taşıdım nfs'yi

badb0y06

Üye
tamam buldum sağ üstte move data yazıyor onu tıklayınca o ekran geri geliyo :)

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu uygulamada yaptığın tek işlem taşıya basmak başka bir işleme gerek yok.Telefonu yeni alan yada bu işlerden anlamayan birisi için senin konundaki uygulama karışık gelecektir.Yapılması gereken işi benim konudaki uygulama hallediyor zaten senin ayrıca klasör oluşturma gibi bir derdin kalmıyor.Telefondan hiç anlamayan biri bile bunu kullanabilir.

badb0y06

Üye
Joker harbi senin program çocuk oyuncağı gibi, hem süper hem bir sorun çıkarmıyor hemde hızlı kopyalıyor, sayende çaktım oyunları tabletime, tekrar teşekkür ediyorum :)

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Joker harbi senin program çocuk oyuncağı gibi, hem süper hem bir sorun çıkarmıyor hemde hızlı kopyalıyor, sayende çaktım oyunları tabletime, tekrar teşekkür ediyorum :)
Rica ederim keyifli kullanımlar :)

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar uygulamayı son sürüme güncelleyin.Türkçe olmuş ve bazı hatalar giderilmiş.

Üst Alt