Oyun Oyun şirketlerinden Resmi açıklama (Çıkacak Oyun Listesi)

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
yine söylyürum pes 2015 çıkamaz ... konami bikere çekilmişti mobil platformdan

Serhan

Serhan

Üye
modern combatr 5 ios için sızdırıldı heralde ilk oynayanlardanım :) ios oyun yerinde paylaştım onaylanmasını bekliyorum bir el atarlarsa :) @papakudioflu @Reşwan @EroL

BurakTura

BurakTura

Üye
modern combatr 5 ios için sızdırıldı heralde ilk oynayanlardanım :) ios oyun yerinde paylaştım onaylanmasını bekliyorum bir el atarlarsa :) @papakudioflu @Reşwan @EroL
Hadi bakalım hayırlı olsun sizin için. boyutu neden o kadar küçük onu anlamadım? 670 mb ? Modern Combat 4 1.9 Gb

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Hadi bakalım hayırlı olsun sizin için. boyutu neden o kadar küçük onu anlamadım? 670 mb ? Modern Combat 4 1.9 Gb
Aynen ya bende anlamadım :) ama sizin için derken ben hem android hem Wp hemde ios kullanıyorum :D iphone sevmem tableti hoşuma gidiyo :D

BurakTura

BurakTura

Üye
  • Beğen
ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Hani la Android gelmedimi hala yaww yarın düşer inşallah oyun :DBeyler oyunun Apk 17 Mb Obb dosyası ise 2 Gb haberiniz olsun torrent düştü oyun

BurakTura

BurakTura

Üye
Hani la Android gelmedimi hala yaww yarın düşer inşallah oyun :DBeyler oyunun Apk 17 Mb Obb dosyası ise 2 Gb haberiniz olsun torrent düştü oyun
o torrenti bi yerlerden ulaştırsan banada :D

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Google amcaya sor bulur o sana :D

dogukan-

dogukan-

Üye
Tna beklerim

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
Modern Combat 5 Çıktı 12.99 tl Google Playde

• Beğen
BurakTura

BurakTura

Üye
Modern Combat 5 Çıktı 12.99 tl Google Playde
Ben goremedim bir link atsanTamamdir buldum. Su olaya aklim almiyor MC4 1.9 gb MC5 0.9 gb anlamadim bunlar grafik kalitesini oyunun kalitesini yukselttik dediler o kadar nasil boyut bir onceki oyundan kucuk oluyor anlamis degilim

adanalı1

adanalı1

Üye
Pes iyidir gelsınde top oyanayalım :D

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Dedim ben oyun torrent düştü diye oynadım bitirdim güzel valla varsa imkanınız alın parasını hak ediyor oyun Not:Galaxy S3 Çalıştı sorunsuz :D

Serhan

Serhan

Üye
Ben goremedim bir link atsanTamamdir buldum. Su olaya aklim almiyor MC4 1.9 gb MC5 0.9 gb anlamadim bunlar grafik kalitesini oyunun kalitesini yukselttik dediler o kadar nasil boyut bir onceki oyundan kucuk oluyor anlamis degilim
oyunu satınmı aldın apk mi buldun :)

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
Bende Anlamadım Belki Hikaye Kısadır Ondan Boyutu Azdır

BurakTura

BurakTura

Üye
Satin veya apk bulmadim. Sadece google playde boyutuna baktim :)

banada oyle geliyor hikayenin kisa olmasi cok kotu ama...

Üst Alt