Aksiyon oyun önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

turancen

turancen

Üye
eskilerin yeri dolmaz kolay kolay :)

:D her halükarda bekleyecem zaten yaza ya da sonbaharda alacam telefonu o zamana kadar en hoşuma gideni alırım
Nokia geri dönüş sırasında dikkat çekmek için fiyatı düşük tutacaktır bu da benim işime gelir ;)
Bekle kardeş bekle, bende zamanında lumia 920 alacaktım vazgeçtim, şimdi lg g3 telefonumla windows phone daki gelişmeleri izliyorum :D hem izliyorum hemde android telefonum ile her istedğimi yapıyorum, lumia cihaz alsaydım, androidde yapacaklarımız yüzde 10 nunu bile yapamazdım asla fanatik değilim bana özgülrük verecek neyse onu alır kullanırım bu her yönde geçerlidir

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Bekle kardeş bekle, bende zamanında lumia 920 alacaktım vazgeçtim, şimdi lg g3 telefonumla windows phone daki gelişmeleri izliyorum :D hem izliyorum hemde android telefonum ile her istedğimi yapıyorum, lumia cihaz alsaydım, androidde yapacaklarımız yüzde 10 nunu bile yapamazdım asla fanatik değilim bana özgülrük verecek neyse onu alır kullanırım bu her yönde geçerlidir
yalnız sen cidden iyi beklemişsin 920-2012/g3-2014

turancen

turancen

Üye
yalnız sen cidden iyi beklemişsin 920-2012/g3-2014
İyide lumia 920 almadımki ben, alacaktım vazgeçtim s2 aldım, sonrasında windows phone telefonları takip etmeye başladım, belki mağaza gelişirde lumia cihazlara geçerim diye ama nafile, 3 yıldır tık yok, en sonda g3 alıp devam ediyorum androidde :)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
İyide lumia 920 almadımki ben, alacaktım vazgeçtim s2 aldım, sonrasında windows phone telefonları takip etmeye başladım, belki mağaza gelişirde lumia cihazlara geçerim diye ama nafile, 3 yıldır tık yok, en sonda g3 alıp devam ediyorum androidde :)
iyi etmişsin benim bir arkadaşım var iki yıldır uygun fırsatı bekliyor yeni telefon için Lumia alacaktı ben önermiştim epey aklı yatmıştı şimdi ben caydırdım iyi mi :D ayrıca o da sağda solda okudukları sayesinde soğumuş wpden
nasıl cihaz iyi mi ısınma ve batarya sorunlarına bolca dem vuruluyor

Üst Alt