Çoklu Paylaşım Oyun İndirimleri ve Fırsatları (Ana Konu)


gonyalı

gonyalı

Üye
10₺ Değerindeki oyun Ücretsiz
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Epic Games'te bulunan 69 TL'lik Elite Dangerous oyunu Ücretsiz oldu.
Amansız bir galakside kendi geminin başına geç. Elite Dangerous, oyunun orijinal açık dünya macerasını gelişen bir anlatım ve eksiksiz bir Samanyolu ile modern nesle getiren, eksiksiz bir devasa çok oyunculu uzay destanıdır.


Epic Games'te bulunan 17 TL'lik The World Next Door oyunu Ücretsiz oldu.
Çok hızlı gerçekleşen bulmaca savaşlarının, güçlü bir hikâye anlatımının ve sürükleyici görsel roman unsurlarının karışımı olan The World Next Door, büyülü yaratıkların yaşadığı paralel bir dünyada sıkışıp kalan ve zamanı dolmadan eve dönüş yolunu bulmak zorunda olan isyankâr gen...
 
  • Beğen
Tepkiler: ismail ve gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
Son gün 25 Kasım
209,00 ₺ Yerine
Sadece 71,06 ₺
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt