Ovi HARİTALAR ile Kendi Sesiniz ile yolları tarif edin :)

Sponsorlu Bağlantılar

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ovi HARİTALAR ile Kendi Sesiniz ile yolları tarif edin :)

Ovi Haritalar Sürüş Navigasyonu'nuzda eski " Sola dön " den sıkıldınız mı? Rehber sesi tanıdık biri olsa daha iyi olmaz mı? Ovi Haritalar için Kendi Sesiniz'in güncellenen sürümünde, daha iyi ses işlemleri, Web kayıtları, Facebook'ta da oluşturma ve gelişmiş paylaşım özellikleriyle kendi sürüş rehberi talimatlarınızı oluşturmak ve arkadaşlarınızla ailenizi davet etmek daha da eğlenceli hale geldi!

Not : Bu uygulama için çevrimiçi modda etkinleştirilen Ovi Haritalar'ın en son sürümü gerekir.
buyurun. ovi store den yükleyin

Türkce çeviri google translate : biz kendi sesiniz nokia harita ile yolculuklar daha keyifli hale umuyoruz. 31 Ocak 2012 tarihinden itibaren bu uygulama aşağı Ramping olacaktır. kendi sesini sesler ekleyerek için teşekkür ederim

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

tavbiy

tavbiy

Üye
teşekkürler gerçekten iyi oldu

jeki01

jeki01

Üye
emeğine sağlık.

najanaja

najanaja

Üye
teşekkürler kardeş fakat link olarak ekleyebilirsen sewinirim ovi sorunluda indirme yapamıyoz.

najanaja

najanaja

Üye
hallettim kardeş gerek kalmadı.

ysmn_03

Üye
tesekkurler

lolaman

lolaman

Üye
Sola dön uleeeeeeeeeeeyn diye kaydettim süper oluyor :D

Jerkez38

Jerkez38

Üye
ses kaydı yapmadan ses dosyalarını atabilirmiyiz acaba mesela laz navigasyonu gibi laz sesleri atabilirmiyiz ?

delidolunet

delidolunet

Üye
Bu programı store olmadan yükleyemez miyim? Store'u bellede çalıştıramadım ve uğraşmaktan da bıktım. Normal indirebileceğimiz bir yer yok mu acaba bunu? :/

• Beğen
Tepkiler: cetvel111
furkan5800

furkan5800

Üye
işime yaradı ama ndrive kullanıom

noname2040

Üye
ovi store dan kaldırmışlar bu öğeyi deli olcem yaw , maps in içinde kendi sesiniz diye seçenek duruyor, ama uygulamayı bulamıyorum bu nokia yı s....., 3 . kez servise gitti cihaz sonun da çalışıyor görüntüsü veriyor her seferinde sertifika ile uğraşmaktan bıktım hackledim telefonu bu sefer kendi sesiniz uygulamasını bulamıyorum elinde olan varsa paylaşsın lütfen

salihk

salihk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ovi store dan kaldırmışlar bu öğeyi deli olcem yaw , maps in içinde kendi sesiniz diye seçenek duruyor, ama uygulamayı bulamıyorum bu nokia yı s....., 3 . kez servise gitti cihaz sonun da çalışıyor görüntüsü veriyor her seferinde sertifika ile uğraşmaktan bıktım hackledim telefonu bu sefer kendi sesiniz uygulamasını bulamıyorum elinde olan varsa paylaşsın lütfen
kardeşim bu siteden Sorunu çözeceksin öyle umuyorum Ovi storeden kaldırılmış uygulama yeni farkettim bende

noname2040

Üye
ingilizce olanı bulup indirdim fakat daha öncedek oluşturduğum ses paketlerini bulamıyorum, ayrıca çok az ses paketi listeleniyor ve bu program ingilizce yenisini yapmak çok zor, sonunda türkçe yi seçince [h=2]Öğe yok[/h]
Üzgünüz, artık bu öğe yok.
Giriş Sayfası
mesajı çıkıyor cevabın için teşekkürler
zaten nokia maps i değiştirmişler uygulamaları değiştirmişler, eskisi de kötüydü bu da öyle adres aramak çok zor oluyor hele internetiniz yoksa hepten beter

mtrxrb

mtrxrb

Üye
öğe artk yok dio kaldırsanıza bunu...

aleranol

aleranol

Üye
link ölmüş tekrar koyabilirmisiniz?

velan

Üye
:oke: süper

dehlo

dehlo

Üye
melsef nokia magaza bu uygulama artik yokmusss...oyle diyor.

dehlo

dehlo

Üye
mrb bu uygulam ovi magaza kullanilmiyor artik link olarak verebilirmisin tsk

alperentpl

Üye
tıklayınca üzgünüz bu öğe yok diyor