Overclock yaptin islemci kac derece olunca tehlikeli

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Overclock yaptin islemci kac derece olunca tehlikeli
mini2 yi 800 mhz den 1 ghz yaptim islemci 24 derece de kac derece olunca tehlikeli

LeYFeaR

Üye
performans artisi cok belli oluyor mu ? oyunlarda falan

erkan2034

Üye
telefonu odinlemi rootladım bendede mini 2 var merak ettim şimdi bence o sıcaklık normal söyleyim

badmus

badmus

Üye
24 derece oldukca normal :oke:

erkan2034

Üye
zaten mini 2 1 ghz ki yani pek sorun teşkil etmez !

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
ben bench markta 4400 puan aldim 1 ghz ile aratin s6500d yazip 1.1 ghz OClock stock romu var yukleyinram kullanimi falan azaliyo 120 mb ram kullaniyo zaten resimli gosterdim merakettiginiz olursa pm de arablirsiniz yorumda yapabilirsiniz

MrGalaxy

Üye
Teyzemin Nexus 4 telefonu 38-39 dereceyi görüyor ne kadar normal bilemem. Eski telefonumda 54 derece gördüm hatta ekran resmini bile almıştım. Max 35 derece normaldir diye düşünüyorum

lazye

lazye

Üye
Bence 50 dereceden sonrası anormal bazı uyg teli çok ısındırıyo...

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
bende sarjdayken 38 gordumde normal kullanımda 30 yi gecmiyor

burhankoxp22

Üye
oc olayını bende iyi bilirim telefonlarda %25 oranında oc yapmanın çoook az bir tehlikesi var :) bende htc pico kullanıyorum 600 mhz işlemciyi 800 yaptım 1300 e kadar çıkabiliyor ama gerek yok :)

muratvemine

muratvemine

Üye
Overclock olayını çok yaptım.1 ghz yi 1,3 ghz ye kadar çıkartmıştım(galaxy s) cpu sıcaklık değerlerinde pek bi artma olmamıştı ama oyun oynarken çok ciddi fark ediyodu.

yakupb03

yakupb03

Üye
xperia s 1.89 ghz artı 36 derece sadece şarj'da sabit.ken ısınıyor onu da profille hallediyorm :-)