Overclock 600 Mhz V2 - Vova'nın Modu | Gerçek Olabilir!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Ben birazda olsa etkili olduğunu düşünüyorum. Sonuçta .dll dosyalarını düzenleyerek istediğiniz değeri yazabilirken adamlar gitmiş 602 MHz yazmış. Yani hız konusunda etkili olabilir. Alıntı yaparak koymuş olduğun yorumlarda bazı şeyleri kanıtlıyor gibi. Tabi bende bir mod var 602 MHz kullanmıştım daha önce ama dikkat etmemiştim o kadar. Bunu da deneyelim :)

Paylaşım için Teşekkürler... :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ben birazda olsa etkili olduğunu düşünüyorum. Sonuçta .dll dosyalarını düzenleyerek istediğiniz değeri yazabilirken adamlar gitmiş 602 MHz yazmış. Yani hız konusunda etkili olabilir. Alıntı yaparak koymuş olduğun yorumlarda bazı şeyleri kanıtlıyor gibi. Tabi bende bir mod var 602 MHz kullanmıştım daha önce ama dikkat etmemiştim o kadar. Bunu da deneyelim :)

Paylaşım için Teşekkürler... :)

Yani kafadan oluşturulmuş bir yama değil :ok2:

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

O sadece oraya yazıyor. Oraya 99999999999999999999999999999999999999 mHz yazsan bile aynı kalır.

Haklısın. Biz yazılanın bir etkisini olduğunu düşünmüyoruz, modun genel anlamda bir hızlandırma sağladığını düşünüyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5

anık

Üye
rompatcher modu olarak oluşturup yaptım. Hal.dll nin hex kodlarının değiştirilmesiyle. 2500mHz telefon yine aynı :D

Dostum rompatcher yamasını nasıl oluşturuyorsun rica etsem anlatırmısın???

symbian.forever

symbian.forever

Üye
denedim ama sanki biraz hızlanma oldu gibi bişey. Menü geçişleri felan hızlandı.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hızlanma olduğu programla da kanıtlanmıştır artık. Ama overclock yaptığı kanıtlanmadı.

fLuke!

fLuke!

Üye
TCK v1 de 4.7878 yazdı.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
v1'de bu mod kullanılmıştır ;)

Catastrophetmd

Catastrophetmd

Üye
4.8 verdi ne kadar sağlam orasını bilemem :)
4.78 yazdı şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt