Anket Otomatik Parlaklığı Aktif Etmek mi İyi Yoksa Etmemek mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Otomatik Parlaklığı Aktif Etmek mi İyi Yoksa Etmemek mi ?

• Evet

Kullanılan: 10 45.5%
  • Hayır

Kullanılan: 12 54.5%

• Kullanılan toplam oy
    22
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
    Konu Sahibi
Otomatik Parlaklığı Aktif Etmek mi İyi Yoksa Etmemek mi ?
Batarya Tasarrufu Konusunda İnternette Bir Çok Paylaşım Yapılıyor. Ama Otomatik Parlaklık Konusunda Her Ağızdan Başka Bişey Çıkıyor. Ben de Sizlere Soruyorum. Otomatik Parlaklığı Kapatmalı mıyız Yoksa Açık mı Olmalı ?

yasin213

yasin213

Üye
Kesinlikle kapatılmalı. Sonuçta ışık sensörünü kullanarak parlaklığı ayarlıyor. Parlaklığı manuel olarak ayarlayıp günü çıkarmayı tercih ederim.

smh60

smh60

Üye
Tasarruftan çok zarar ediyor bence devamlı sensör aktif

MaxipmaN

Üye
amoled ekran ışıkta görünmediğinden onun ayarıyla uğraşılmaz, bu nedenle otomatikte duruyor.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
808de Clear Black Özelliği Olduğu İçin İster Güneş Olsun İster Olmasın Güneşde Sorun Olmuyor Benim İçin Eğer Ekranı Görmekte Zorlanmıyorsan Otoda Dursun Yada Devamlı Ortaya Al Parlaklığı Kullan.Açık Olunca Çok Bir Güç Çekeceğini Sanmıyorum

MaxipmaN

Üye
808de Clear Black Özelliği Olduğu İçin İster Güneş Olsun İster Olmasın Güneşde Sorun Olmuyor Benim İçin Eğer Ekranı Görmekte Zorlanmıyorsan Otoda Dursun Yada Devamlı Ortaya Al Parlaklığı Kullan.Açık Olunca Çok Bir Güç Çekeceğini Sanmıyorum
ıpsin de etkisi yüksek olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
ıpsin de etkisi yüksek olur
Aslında Bunun En İyi Yolu Batarya Programlarının Bazılarında Amper Olarak Değer Gösteriyor Ben Özellikle Dikkat Ediyorum Telefonun Sensörü Açıkken Kullanıp Denemek Gerek 2 3 Dk Aynı Şeyleri Yapacaksın Sonra Kaç Amper Eksilmiş Test Edeceksin Sonuç Çıkar Ortaya

MaxipmaN

Üye
Aslında Bunun En İyi Yolu Batarya Programlarının Bazılarında Amper Olarak Değer Gösteriyor Ben Özellikle Dikkat Ediyorum Telefonun Sensörü Açıkken Kullanıp Denemek Gerek 2 3 Dk Aynı Şeyleri Yapacaksın Sonra Kaç Amper Eksilmiş Test Edeceksin Sonuç Çıkar Ortaya
Bunu kullanıyosan acayip yanlış gösterirdi bu. :vur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bunu kullanıyosan acayip yanlış gösterirdi bu. :vur

Bu Dediğin Nokia Battery Monitör Bundan Doğru Gösteren Uygulama Yok Bulamazsın :) Kullandığım Sürüm 3.1 Filan Olsa Gerek Altını Kullanmadım En İyi Uygulama Bu Benim Dediğim Amperi Gösteren Uygulama Yani Bu

Amper Değerinde Sıkıntı Olmaz Doğru Gösterir.İsterseniz Deyebilirim Bir Ara Sizin İçin Fark Varmı Yokmu Güneşdede Kullanırım Karanlıktada Ne Kadar Akım Çektiğine Bakar Ona Göre Yorum Yaparız

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
JustWatch34

JustWatch34

Üye
Bu Dediğin Nokia Battery Monitör Bundan Doğru Gösteren Uygulama Yok Bulamazsın :) Kullandığım Sürüm 3.1 Filan Olsa Gerek Altını Kullanmadım En İyi Uygulama Bu Benim Dediğim Amperi Gösteren Uygulama Yani Bu

Amper Değerinde Sıkıntı Olmaz Doğru Gösterir.İsterseniz Deyebilirim Bir Ara Sizin İçin Fark Varmı Yokmu Güneşdede Kullanırım Karanlıktada Ne Kadar Akım Çektiğine Bakar Ona Göre Yorum Yaparız
Kardeş fontu nasıl yaptın link atarmısın

byAndroid

byAndroid

Üye
Manual ayar ve en kısık parlaklık doğrudan şarj tasarrufu için süper. Oto yapmayın kafasına göre yüksek yapıyor kısık yapıyor. Güneşe çıktığınız zaman kendiniz görebileceğiniz ayar yaparsanız çok iyi olur.

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Samsunglarda açık hava diye bişi var güneşte onu açarsın ama diğer türlü otomatik habire yüksekten açıyor şarjı ağlatıyor tavsiye etmem kendinize göre ayarlayın bence

VengeanceFalls

VengeanceFalls

Üye
Otomatik parlaklığı aktifleştirenlerin çoğu parlaklıktan memnun olmayıp manuel olarak tekrar kendileri ayar çekiyor.Bu yüzden kesinlikle kapatılmalı.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bu parlaklık sensörü ne kadar enerji harcıyor ki. Bende sensör açık parlaklık da en kısıkta. Işığa göre en düşük parlaklığı ayarlıyor gayet güzel gidiyor. Ve aniden güneşte telefon çıkarsam kısık parlaklıkta nasıl açıcam diye derdim de yok. Konfor önemli
Detayları görmek için parlaklığı tamamen açmayacaksam ayarlama ihtiyacı duymuyorum bem

Üst Alt