osmanlıca öğrenmek isteyenler(ister internette isterseniz bilgisayara indirin ve öğrenin)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz™

Aziz™

Üye
osmanlıca öğrenmek isteyenler(ister internette isterseniz bilgisayara indirin ve öğrenin)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi OSMANLICA tamamen İSLAM HARFLERİ(KURAN HARFLERİ) ile yazılmış bir dildir.öğrenmek isteyen olur diye düşündüm.bilyorsunuz ki artık açıköğretim 'e Türk dili ve edebiyatı bölümü koyuldu ve osmanlıca diye bir dersleri var.her ne şekilde olursa olsun mutlaka işinize yarayacaktır.sayfayı açtıktan sonra isterseniz dersleri .zip dosyası şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz yada bilgisayarınıza flash player yüklü ise direk olarakta internete bağlı olarak izleyip öğrenebilirsiniz.umarım işinize yarar...:oke:

• Beğen
Tepkiler: suren_cx, tvsdnz, hotrender ve 2 diğerleri

heroman33

heroman33

Üye
Teşekkürler

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim..:)

Hueseyin

Üye
10. dersi indiremiyorum bozuk yada baska bisey var kontrol edebilirmisin tesekkürler

Aziz™

Aziz™

Üye
yok şimdi denedim sorunsuz çalışıyor..:)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Biraz baktımda ama sanırım ilk önce o harflerin anlamını öğrenmek gerekiyor...

Aziz™

Aziz™

Üye
harfler dahil herşeyin dersi mevcut orda.bütünüyle yeterli ve çok güzel hazırlanmış eğitici bir set..:)

neyzens

Üye
10. dosya bozuk yardım edin lütfen

Aziz™

Aziz™

Üye
baktım sorunsuz çalışıyor..indirimeyi yada direk sanalda çalışma seçenekleride var hangisi olmuyor..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt