osmanlıca öğrenmek isteyenler(ister internette isterseniz bilgisayara indirin ve öğrenin)

• 19 Nisan 2010
  • 4599 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaşlar bildiğiniz gibi OSMANLICA tamamen İSLAM HARFLERİ(KURAN HARFLERİ) ile yazılmış bir dildir.öğrenmek isteyen olur diye düşündüm.bilyorsunuz ki artık açıköğretim 'e Türk dili ve edebiyatı bölümü koyuldu ve osmanlıca diye bir dersleri var.her ne şekilde olursa olsun mutlaka işinize yarayacaktır.sayfayı açtıktan sonra isterseniz dersleri .zip dosyası şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz yada bilgisayarınıza flash player yüklü ise direk olarakta internete bağlı olarak izleyip öğrenebilirsiniz.umarım işinize yarar...:oke:

islamharfleri.com > Kurslar

Yazan: Aziz™
    suren_cx, tvsdnz, hotrender ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler

3. rica ederim..:)

4. 10. dersi indiremiyorum bozuk yada baska bisey var kontrol edebilirmisin tesekkürler

5. yok şimdi denedim sorunsuz çalışıyor..:)

6. Biraz baktımda ama sanırım ilk önce o harflerin anlamını öğrenmek gerekiyor...

7. harfler dahil herşeyin dersi mevcut orda.bütünüyle yeterli ve çok güzel hazırlanmış eğitici bir set..:)

8. 10. dosya bozuk yardım edin lütfen

9. baktım sorunsuz çalışıyor..indirimeyi yada direk sanalda çalışma seçenekleride var hangisi olmuyor..?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 06:05