orjinali elimde ama imei klonlanmış?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mefairo

Üye
    Konu Sahibi
selam arkadaşlar,faturası olmayan ama kasa imeisi ve *#06 yaptığımdaki imeisi tutan,yani orjinal olduğu belli olan telefon imei sorgulamasında klonlanmış görünüyor ve şebekeye kapalı.
yurtdışından geleli daha 1 ay olmadı,bu ürünü sorunsuz kaydettirebilirmiyim?
 
maxibrk

maxibrk

Üye
Faturası yoksa hiç sanmıyorum:hmmm
 
atitoo123

atitoo123

Üye
aynı dert bende de var yardımcı olabilecek kimse yokmu??
 
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
faturası olması gerekiyor yoksa yaptıramazsınız..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt