orjinal romu scatter oluşdurma Sp Flash tool için


goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
selam herkese benim bir asus fonepad 7 k012 tablet var açılmıyor tabletin kendi romunu asus sitesinden indirdim fakat bi türlü kuramadım son çare Sp flash Tool ile romu yazmayı düşünüyorum ama flash tool için de romun scatter dosyası lazım sorum ben bu orjinal romun scatter dosyasını nasıl oluşturabilirim
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Kurulum aşamasında nasıl bir sorun ile karşılaştın? Scatter dosyası ile ilgili bir bilgim yok maalesef.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt