Orite T808 Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

ufuk8307

Üye
    Konu Sahibi
Orite T808 Cep Telefonu
arkadaşlar orite t-808 telefonu yeni aldım ama mms ve video çalar mp4 yükleme ayarlarını yapamadım bu konuda bana yardımcı olacak biri varsa minnettar kalırım şimdiden teşekkürler

lefkelim

Üye
Arkadaşlar Orıte T808 Usb kablosunu taktığımda üç değişik seçenek çıkmaktaydı. ve bunlardan bir tanesi ile bilgisyar bağlantısı kurabiliyorken şimdi sadece tek seçenek çıkmakta ve sadece şarj görevi yapmakta. Neden acaba diğer iki seçenek çıkmamaktadır. bu sebeple bilgisayar ile telefon arasında bağlantı kuramıyorum. yardımcı olabilecek arkadaşlardan destek bekliyorum. teşekkürler

Odysseus

Odysseus

Üye
Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürün. Sorun düzelecektir.

turkuaz46

Üye
Bu telefondan bende de var. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bir kaç defa çıkartıp tekrar taktığımda dediğin seçenekler çıkıyor. Şarj yuvasının kanalları çok ince tel kullanıldığından olsa gerek bazı teller temas etmiyor herhalde. Bu yüzden oluyor. Benimki şimdi şarj da olmaz oldu defalarca takıp çıkarıyorum. Şarj da olmuyor. alalı bir sene oldu. Servise göndereceğim herhalde.

swat444

Üye
bende bu telefonu istiyorum ama çin malı telefonların sar değerleri yüksekmiş galiba

hakan801

Üye
Yok kardeşim almayın ben hic memnundegilim ben de aynı sorunları yaşıyorum aldıgıma alacagıma bin pişman oldum ceşke daha önce bu siteyi bulsaydım

fatiheren

Üye
şarz yuvası bozuk 15 tl sıkışmış arasına

cekkkaos

Üye
valla ben de aynısı var arada bir böle oluyor demekki şarj yerinde yavaş yavaş sorun oluşmaya başlıyor

kale57

Üye
ben 2 yıldır orite t808 kullanıyorum şuana kadar program yükleme haricinde hiç bir sorun yaşamadım

omar2323

Üye
orite servis adreslerini bulmam lazım acilll

hmedya

Üye
birede orite servisi diye birşey yok her telefoncu bunu yapıyor ben çorumda oturuyorum bir telefoncuya götürdüm hemen yaptılar parçası bulunuyor tamiri kolay ama biraz tuzlu oluyor bazen telefon hiç açılmıyor nedenlerinden biride oksitlenmeye karşı aşırı duyarlı bir telefon eğer olanağın varsa telefonun içini aç ince yağ veya sentetik tinerle siliver kolay gelsin eğr yardım ve destsğs ihti,yacın olursa burdayım [email protected]