Öneri Orijinal Win7 bilgisayara Win8 kurarsam Recovery gider mi?

Sponsorlu Bağlantılar

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Orijinal Win7 bilgisayara Win8 kurarsam Recovery gider mi?
Bilgisayarımda orijinal Windows 7 Home Premium kurulu, ve tabi HDD Recovery de var. Ben Windows 8'i de denemek istiyorum. Tabi orijinal işletim sistemi satın alıp kurmayacağım. Bilgisayarıma Windows 8 kurduğum zaman, HDD Recovery kalkar mı? (İşletim sistemi C sürücüsünde yüklü, HDD Recovery D sürücüsünde yüklü)
Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
recover diskini silmediğin sürece bir şey olmaz diye biliyorum. kurulu olduğu bölümü: windows+R diskmgmt.msc ile öğrenebilirsin. genelde ayrı olur. ama recovery yaptığında win 7 olur herhalde :bilmem:

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
recover diskini silmediğin sürece bir şey olmaz diye biliyorum. kurulu olduğu bölümü: windows+R diskmgmt.msc ile öğrenebilirsin. genelde ayrı olur. ama recovery yaptığında win 7 olur herhalde :bilmem:
recovery yaptığımda tekrar win7 olacağını biliyorum. ilerde bilgisayarı satacak olursam en azından recovery ile lisanslı sisteme dönüp satmak için sordum bunu. teşekkür ederim

ismail

ismail

Üye
ilerde satacak olursan mesela win7 home bassic vardır. Etkinleştirme kodunu biyere kaydedersin sonra win7 kurup kodu girersin olur biter bence :)

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
kod mesele değil. en azından satacağım kişiye nasıl aldımsa öyle satmak isterim. o yüzden kafama takıldı

Üst Alt