Orijinal Real player ile % 100 youtube girme yöntemi... (N70+N72 denenmiştir.)

Sponsorlu Bağlantılar

officialavarees

officialavarees

Üye
tsk

batuhantopal

Üye
e71 de Çalışmadı :S

ghost841

ghost841

Üye
zaten giriliyo bi sorun yok türkcell de brazzersse bile rahat giriyodu

cruel37

Üye
n80 için varmı hocam?

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş nokia 7610 çalışıyor da denedim ama bazen donma oluyor bir çözüm lütfen

HQ kalitesinden izlemeyin, normal yapın, eğer buna rağmen donmalar varsa bağlantı hızınız yavaştır.

--------------- Ekleme ---------------

Kardeş nokia 7610 çalışıyor da denedim ama bazen donma oluyor bir çözüm lütfen

n80 için varmı hocam?

N80 s60v3 platformundan olan bir cihazdır. Youtubeyi izlemek için m.skyfire.com adresine girerek skyfire programını indirmeni tavsiye ederim.

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Ben aylık cep net kullanıyorum o dediğiniz yer neresi ben öyle bişey görmedim bu normal yeri nerede ben bilmiyorum

Ben aylık cep net kullanıyorum o dediğiniz yer neresi ben öyle bişey görmedim bu normal yeri nerede ben bilmiyorum yinede tşk butonuna basıyorum

Verdiğim resmin en altına bakın orda video guality yazıyor. Orda görüntü HQ değil normal seçin.

Vodafone cepnet 100mb sonra hızı düşürüyor. Sanırım 100mb aştınız ve hızınız da böylece düşmüştür. Videolarda takılmalar normaldir.

| Hayırlı ramazanlar...

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
5800 da olmuyor mu

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş o yer yok ben normal you tübe den giriyorum cevap yaz

m.youtube.com adresini yaz ve youtube açılacak. Ardından izlemek istediğin videoyu tarat. Sonra bulduğun sonucun üstüne tıkla verdiğim resimdeki gibi video quality gelecektir.

5800 da olmuyor mu

5800 da bildiğim kadarıyla flash desteği var. Yani youtube yi izleyebilirsin. Yok olmadıysa m.skyfire.com adresine girerek tarayıcıyı indirin ve youtube nin keyfini çıkarın.

kadir23

Üye
tEskkrler elınze sglk.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler denemeli :evet:

reveletion

Üye
Arkadaş vuclip ten online da izleniyorki hemde gayet rahat ve hiç takılma olmadan

HASAN ÇELİKER

HASAN ÇELİKER

Üye
saol

eline saglık

ney27

Üye
Arkadaşlar biliyorsunuz N70 ve n72 telefonlara sahip arkadaşlar youtube'yi farklı yollardan izliyorlar ( ya bolt browser ile izliyorlar, ki bolt'ta hem ekran küçük hem de bazı telefonlarda ses çıkmıyor) ya da wap.vuclip.com adresine girerek önce videoyu download edip sonra izleyebiliyorlar. artık bu zahmete ve download beklemeye son!!

işte yeni yöntem: (daha önce verildiyse aff ola)

1) menu> araçlar>ayarlar>bağlantı>erişim noktaları>kullandığınız internet türünün üstüne gelerek seçenekler deyip> Gelişmiş ayarlar> isim sunucuları

Birincil isim sunucusu: 4.2.2.2
ikincil isim sunucusu: 4.2.2.1

2) Menu> görüntü> Real player>seçenekler>ayarlar>Bağlantı>En yüksek UDP bağln. noktasını :9999 yapın.

Not: Bu yöntemler hem n70'de hem de N72 denenmiştir. Videolar çok rahat bir şekilde açılıyor. takılmalar veya telefonda kasma olmuyor.

Önemli Not: Yüksek çözünürlüklü videolar real playerde oynatamayabilir.

Not:Eğer Video açılmazsa 3-4 defa tekrar tekrar açmaya çalışın, bağlanacaktır.
çok sagol kardeş ben n96 kullanıyorum dns ayarlarını senin dedigin gibi yaptıgımda baglantı mhatası yapmadan youtube deyim ve opera kullanarak real playerden video izleyebiliyorum ayrıca bilgisayardan daharahat izliyorum videoları

rexwx

Üye
link nerde nerden indiricez teşekür

slhtnr

slhtnr

Üye
Kardeş ben dediğin yerlere girdim ayarlardan bağlantıya ordanda erisim noktalarına geldim AMA seçeneklerde BİRİNCİL ve İKİNCİL sunucu diye bi şey yok .Ayrintısıyla anlatırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Kardeş ben dediğini aynen yaptım.Ama erişim noktası üzerine geldiğinde seçeneklerde birincil ve ikincil sunucu diye bir şey yok yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Paranoya

Paranoya

Üye
teşekkürler .

maxicepciyimm

Üye
selam söylediğin yöntemi yaptım youtube ye girdim videoyu açarken sunucu bağlantısı gerekiyor bağlansıbmı dedi evet dedim bir süre sonra bağlanamıyor dedi neden acaba telefon nokıa e65

lgkg300

lgkg300

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben dediğin yerlere girdim ayarlardan bağlantıya ordanda erisim noktalarına geldim AMA seçeneklerde BİRİNCİL ve İKİNCİL sunucu diye bi şey yok .Ayrintısıyla anlatırsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Kardeş ben dediğini aynen yaptım.Ama erişim noktası üzerine geldiğinde seçeneklerde birincil ve ikincil sunucu diye bir şey yok yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Salih kardeş zaten detaylı bir anlatım var telefonun modelini yazarsan yardımcı olabilirim.

Bu yöntem E65 için oluır mu bilmiyorum bu bölüm S60v2 versiyonlu telefonların bölümüdür. E65 telefonun için içerik arıyorsan burayı tıkla: :lamer:http://www.maxicep.com/symbian-s60-v3-os-v9-1-9-2-9-3-uygulamalari/

Üst Alt