"Orduspor'un menfaatlerini koruyacağız"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Orduspor'un menfaatlerini koruyacağız"


Orduspor Kulüp Genel Sekreteri Adem Türkmen, ''Orduspor'un menfaatlerini her alanda korumaya devam edeceğiz, lisanssız ürün satanlara göz açtırmayacağız'' dedi.

Spor Toto Süper Lig'in yeni takımı Orduspor'un Kulüp Genel Sekreteri Adem Türkmen, ''Orduspor'un menfaatlerini her alanda korumaya devam edeceğiz, lisanssız ürün satanlara göz açtırmayacağız'' dedi.
Türkmen, Orduspor olarak kısa bir süre önce lisanssız ürün satışı gerçekleştiren kişi ve iş yerlerine yönelik bir çalışma başlattıklarını söyledi.
"LİSANSSIZ ÜRÜN SATANLARLA İLGİLİ GEREKEN İŞLEMLER YAPILACAK"
Bu konuda kulüp avukatının sürekli takipte olduğunu belirten Türkmen, ''Orduspor'un menfaatlerini her alanda korumaya devam edeceğiz, lisanssız ürün satanlara göz açtırmayacağız. Bu zamana kadar lisanssız ürün satanlar yüzünden kulübümüz ciddi zararlara uğradı. Artık bu konuda daha duyarlı ve konunun takipçisi olacağız. Yaklaşık bir ay önce başlattığımız Orduspor logolu lisanssız ürünlere karşı yasal mücadelemiz sürüyor. Lisanssız ürün satanlar ve üretenlerle ilgili kulüp avukatımız Gazanfer Bozdağ tarafından yapılan takipler sıklaştırıldı ve Ordu Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunuldu'' dedi.
"TARAFTARIMIZ SAHTE ÜRÜN ALMAMALI"
Türkmen, emniyet birimleri tarafından yapılan aramalarda, yaklaşık bin ürüne el konulduğunu belirterek, ''El konulan ürünler arasında Orduspor logolu forma, alt/üst çocuk forması, çocuk şortu, boyun atkısı, çakmak, anahtarlık, araba arkası askılı süs kaşkolu, şapka, araba arkası askılı küçük boy üçgen flama, araba arkası askılı büyük boy üçgen flama, bere, bardak kupa ve el çantası gibi eşyalar yer almakta. Bu malzemelere el konularak savcılığa teslim edildi. Bundan sonra da il merkezi olmak üzere ilçelerimizde de takiplerimiz sürecek'' şeklinde konuştu.
Türkmen, taraftarların da sahte ürünlere ilgi göstermemesini istedi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt