Optimus 3D P920 sebeke sorunu

• 6 Ekim 2012
  • 2459 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaslar elden ikinci el olarak aldim telefonu 3g de iken sebekede sorun yok ama 2g ye gectigim zaman sebeke ya bi iki dis ya oluyo yada hic olmuyo.. 3g olmayan yerlerde telefon kutuk gibi kaliyo elimde yardmci olabilecek biri varmi

Yazan: enes122
  2. Gsm operatörü ile konuştunuzmu Sıkıntı onlarda olmasın ?

3. Ayarlar>Kablosuz ağ ayarları >Mobil şebekeler>Ağ modu otomatikte olsun .... telefonun şebekeye göre kendi ayarlaması daha iyi.. Bunu bir dene olmazsa servisine sor.

4. Kullanılan romla alakalı da sorun oluşmuş olabilir, ama teknik servise başvurmakta yarar var ;)

5. Ne garip birşeydir ki resmi romunu tekrardan kurdum sorun halloldu. Cevaplarınız için :tşk:

technoshark bunu beğendi.
  6. Gariplik değil, arada sorunlar olabiliyor. yada başka yüklemiş olduğunuz uygulamalar sayesinde sorunlar oluşabiliyor. Nitekim Pc nizmiş gibi düşündüğünüzde anlıyorsunuz :) sorunun neden kaynaklanabileceğini. en son yüklediğiniz uygulamaları kaldırınca sorunda ortadan kalkmış oluyor :)

7. Bir sorun daha çözülmüş :)

technoshark bunu beğendi.
  8. Valla elimizden geldiğince hep birlikte yardımcı oluyor, sorunları ortadan kaldırıyoruz.. yetişemediğimiz yerlerde oluyor , sağolsun bizdende bilgili arkadaşlar var güzel oluyor.. Bende bir şeyler öğrenebiliyorum :)

9. söz konusu android'li bir cihaz ise ucu o kadar açık ki öğren öğren bitmez hep yeni bir şeyler gelir üzerine.

10. Çok iyi dedin, işin içinde android varda durmak yoktur :) sınırları zorlarız agaa. :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 14:48