Opera Symbian için Devam Ediyor...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxipmaN

Üye
webkit zor da 7.5 falan gelebilir

manolyam63

manolyam63

Üye
:tşk:

aslanbaris

aslanbaris

Üye
nokia nin symbiana bir faydsı yok

carbon_o7

carbon_o7

Üye
Allah razı olsun :D

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
arkadaş opera daha fazla ne yapabilirki telefonları işletim sistemi ortada

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bence konu başlığı şöyle olmalıydı..

' Symbian opera için devam ediyor..'

papakudioflu

papakudioflu

Admin
olay çok basit: opera symbian için tarayıcı destegi vermeye devam edecek.konu nerelere gitmiş.konuyla alakasız mesajlar silindi,tekrarı halinde forum kuralları çerçevesinde ceza verilecektir.

achambo

achambo

Üye
olay çok basit: opera symbian için tarayıcı destegi vermeye devam edecek.konu nerelere gitmiş.konuyla alakasız mesajlar silindi,tekrarı halinde forum kuralları çerçevesinde ceza verilecektir.

haklısın:) mesaj sayısını görünce yeni konu açıldı sandım

akinorta

Üye
    Konu Sahibi
buraya da haber yazmaya gelmiyor hemen android ios symbian kavgası başlıyor... Yazdığıma pişman oluyorum yazılanlara da cevap veremiyorum.

erolustun

Üye

Birileri birsey yaziyor biz de cevap hakkimizi kullaniyoruz. Gayet medeni kurallar cercevesinde insanlar fikirlerini beyan ediyor ve tartismaya aciyor. Forum'un amaci da paylasmak ve tartismak degil midir zaten? Insanlarin fikirlerini beyan etmesi ve tartismasi mi onemli yoksa bunun konu basligi ile dogrudan ilintili olmasi mi (dolayli olarak zaten alakali) onemli. Forum kurallarini ogrendigim iyi oldu. Yazarken adminlere cevap begendirmem gerektigini bilmiyordum.

sincarezindan

sincarezindan

Üye
sen bari bırakma bizi opera :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt