• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Opera Mobile vs. Opera Mini Karşılaştırması...

Sponsorlu Bağlantılar

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
paylaşım için teşekkürler ayrıcason opera mini sürümüyle birlikte opera mini de hız artışı oldu güncellemeyenlere duyurulur... (opera mini 5 ile 5.1 arasında ciddi hız farkı var)

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
evet bende çok düşündüm fakat kalite olayında fark yok hatta Opera 5 Mini hem daha hızlı hem daha kullanışlı

manialog

manialog

Üye
hangisini yüklesem diye kararsızdım başarılı bir çalışma olmus harcadığın vakte emeğe sağlık yararlı bilgi

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Ben opera miniyi tercih ediyorum genellikle ama tek sorun maxicep e mesaj yazarken sayfayı 2 kez yüklüyor... 5.1 daha hızlı gibime geldi... Ama bariz bir hız farkı yok gibi öyle çok fark yok.

Bende teşekkür ederim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık ama inceleme bölümüne taşıyacağım... Daha dikkat çekici olur.

Love Prince

Love Prince

Üye
bilgilendirme için teşekkürler:)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harika bilgilendirme olmuş sağolasın :good: Bende mobile ı tercih ediyorum.

CS BETA

CS BETA

Üye
teşekkürler hasan güzel bir deneyim yapmıssın gerci bunları yüklücek tel yok ama henüz :D ( maddi açlık :( ) aldıgımda bu konunu 3 kez dha inceliyip birini yüklicem xd

OğuzcanAbi

Üye
teşekkürler acaba şimdi hangisni kullansak mobile mi

Sehzade

Üye
hasan ellerine saglık mini her turlu daha ii bence telefondan kaliteli veriye ihtiyac olmuyor isini gorsun yeter :)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Güzel inceleme olmuş... :)

Godfather

Godfather

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık ama inceleme bölümüne taşıyacağım... Daha dikkat çekici olur.
Symbian destek daha iyiydi ama yinede sağol abi :)

bilgilendirme için teşekkürler:)
Sende sağol :)
Harika bilgilendirme olmuş sağolasın :good: Bende mobile ı tercih ediyorum.
Sende sağol :oke:
teşekkürler hasan güzel bir deneyim yapmıssın gerci bunları yüklücek tel yok ama henüz :D ( maddi açlık :( ) aldıgımda bu konunu 3 kez dha inceliyip birini yüklicem xd
:D Barış telefonun olunca yükleriz kardeşim :op:
teşekkürler acaba şimdi hangisni kullansak mobile mi

5800 da isen ve cepnet paketin var ise ve operada tek işlem yapıyorsan tek sekme çalışıcaksa mobile kullanabilirsin ama ben miniyi kullanıyorum daha rahat oluyor çünkü..

--------------- Ekleme ---------------

hasan ellerine saglık mini her turlu daha ii bence telefondan kaliteli veriye ihtiyac olmuyor isini gorsun yeter :)
Kendi tarayıcısıda işini görüyor :D Ama opera işi kolaylaştırıyor maxicepteysen mobile ayrı bir kolaylaştırıyor(orjinal tarayıcı ve mini den çok daha rahat oluyor yazarken.)

Salih Baba™;2489897' Alıntı:
Güzel inceleme olmuş... :)
Teşekkürler :D

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Güzel bir konu olmuş eline saglık...

Aziz™

Aziz™

Üye
eline koluna emeğine sağlık olsun çok güzel olmuş fakat senin dediğin yani mesaj yazarkenki sayfayı iki kere yükleme bende olmadı..:hmmm
kendi telefonumdada kardeşimin 6120c'sindede denedim hiçbir sorun yok mesaj yazarken..:hmmm

quest2

Üye
çok güzel çalıoşma olmuş..

energy pro nerde buldun rica etsem linki verebilir misin yada program ismini..

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
teşekkürler :oke:

Progressivity

Progressivity

Üye
eline sağlık hasan kardeşim :)

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Teşekkürler