opera mobile ve mini wp'ye gelebilir

• 1 Ekim 2012
  • 1183 Okunma
  • 34 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Rusya opera browser takimi sorumlusu Radim Makaev windowsphonelive.ru sitesine yaptigi aciklamada yeni yayinlanacak olan windowsphone sdk'si destekliyorsa opera mobile ve opera mini tarayicilarini windowsphone icin cikarticaklarini belirtti. Bu işin cok kolay olacagini sanmiyorum umarim kisa zamanda sdk yayinlanir ve sonuclari gormeye başlariz.

Yazan: papakudioflu
  2. Daha çıkmamış mıydı :ehe Daha opera mini bile çıkmayan bir sistemden ne beklenebilir ki?

3. Yeni ve gelişmekte olan bir sistem olduğundan olabilir mi??

4. opera miniyi ne yapican bakayim:no:

5. Biraz zaman lazım.

6. ohooo o zamanı bekleyeceğime gider bi androidli telefon alıp keyfime bakarım.

7. elbette...

8. haksız değil miyim abi? Nokia yine hüsrana uğrayacak.

OttomaN TigeR bunu beğendi.
  9. Bunu söylemek için daha çok erken Metin.

10. bekleyelim bakalım.

11. hayırlısı abi :)

12. Metin Opera'nın olmayışının sebebi iPhone ile aynı.

13. Hele bir WP8'i elimize alalım da, opera falan kolay iş :)

14. aynen pcdekinden portlanır zaten.

15. pc deki portlanmasi daha iyi olabilir. ayrica pcde de bence en iyisi opera. cok rhat ve hizli

16. Lg Optimus G yi bekle. :)

17. anlamadığım şu cidden hiç araştırıyor musunuz? Biz burda defalarca dedik ki wp 7 de tarayıcı kısıtlaması var ama wp 8 de bu kısıtlama kaldırıldı ama hala opera gelmedi gelmeyecek diyorsunuz anlamadım gitti.. Sistem bi piyasaya çıksın opera yı bırak daha kendi sistemine sürüm çıkaramayan google chrome bile gelir. Windows 8 ile aynı çekirdekde yazıldı çünkü.

Bu mesajı bi yere kopyalayayım en iyisi baya kullanacağım sanırım.

18. kopyalaman iyi olur... Hem defalarca anlatmak için uğraşmazsın... Hemen paste :D

19. operayı bilmemde firefox metro arayüzü için tarayıcı geliştiriyor, bence wp8 çıktınsan sonra fazla geçmeden firefox çıkar, belkide aynı zamanda çïkarlar.

20. metro arayuzlu firefox tanitildi sanirsam. Gecenlerde oyle bir haber gormuştum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 07:19