Opera Mobile v11.00(1397) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mobile v11.00(1397) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed
Opera Mobile Web tarayıcısının güncellenmiş en son sürümüdür.

İndir/Yükle/Download

• Beğen
Tepkiler: yakup45, by_eMr3, Flo Rida ve 30 diğerleri

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
TeşekkürLeR...

ultrayer6

ultrayer6

Üye
teşekkürler ben de bunu arıyordum

snuriarslan

snuriarslan

Üye
Gayet kullanışlı.
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: art43
Terzi38

Terzi38

Üye
Flash varmı

qpel

Üye
androidlere var nokiaya yok

Terzi38

Terzi38

Üye
Bı halta yaramaz bu opera 10. 1 le aynı sayılır tek bi özellik var face paylaşımı kolaylaştırıyor flash olmazsa ise yaramaz. Benim kafam almıyor ya 1 mb lik skyfıre de flash varda 9 mb lik operada flash yok bu nasıl bi iştir ya

kariizma47

kariizma47

Üye
teşekürler de buda 10 gibi 5 dk kullandım hemen hafıza dolu uyarı verdi bence 6 daha kullanışlı 11'in hafıza olayını da çözslr daha güzel olurdu

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Arkadaşlar bu neden bu kadar yavaş hafıza kartına kurulu ondan mi yoksa sizde de mi yavas ???

--------------- Ekleme ---------------

teşekürler de buda 10 gibi 5 dk kullandım hemen hafıza dolu uyarı verdi bence 6 daha kullanışlı 11'in hafıza olayını da çözslr daha güzel olurdu

6 da javascript özelliği olsa keşke...

v3!N

v3!N

Üye
denedim, biraz hizlanmis, arayuzu hos ,birkac kucuk sey eklemisler fakat hic stabil deil beta sanki durduk yere kapaniyor ramda yer oldugu halde, yakinlastirma yüzde 100 iken maxicepte ve bircok sitede hayvan gibi yakinlastiriyor ve daha bircok. mini 6 daha stabil ve hatasiz ama bildiimiz gibi biraz danik. Paylastigin icin tesekkurler (kusura bakmayin opera klavyesinden yaziyorum)

nereharme

nereharme

Üye
bence de 6 daha stabil. 11 zırt pırt kapanıyor

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Tek, yeni sekmeyi arkaplanda açması hoşuma gitti. Onun dışında pek hoşuma giden bir şey katılmamış.

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Tek, yeni sekmeyi arkaplanda açması hoşuma gitti. Onun dışında pek hoşuma giden bir şey katılmamış.

receph

receph

Üye
skyfire gibi flash desteği olmadıktan sonra istediği kadar stabil olsun...

asigsasi

asigsasi

Üye
opera 10.1 den daha ağır ve yavaş opera 11 e çıkıp tekrar girdiğin zaman en son girmiş olduğun siteye giriyor opera 10.1 de tek tıklamayla yakınlaşırken 11 de çift tıklama ile yakınlaştırıyor bu 11 şu an beta olması lazım eksikliler giderilecektir tahminimce

Terzi38

Terzi38

Üye
Evet bende arkadaşa katılıyorum 10. 1 daha hızlı sanırım bu beta

asigsasi

asigsasi

Üye
sekmelerdeki sayı göstergesi hatalı ağır yavaş ve son olarak eklemek istediğim sayfa görünümünde tek tıklama ile yakınlaştırırken şimdi çift tıklama ile yakınlaşıyor buda bir sorun bence inşallah en kısa sürede bu hataları düzeltirler.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
10 dan 11 e yükselttim ama,hafıza dolu diye hata vermeye başladı.10 da hiç böyle bir hata yoktu.neyse teşekkürler...

hombusman

Üye
betayı kaldırmadan bunu yükleyebilir miyim?

Üst Alt