Opera Mobile v11.00(1397) S60v3/S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

mpy

mpy

Üye
opera mobie 11 symbian telefonlara pek uygun değil. en son çıkan telefonlarda denemedim ama nokia e71 de kasıyor. sayfalar geç yükleniyor, sayfa da gezerken bile kasmalar oluyor.
opera mini 6 yı öneririm. çok hızlı en baba sayfalarda 5-6 kere geri yapınca bile yükleme yapmadan çat diye geri alıyor sayfaları. ard arda 10dan fazla sekme açıp rahat rahat gezinebiliyorsunuz. bana sorarsanız ikisinide yükleyin ama önceliği opera mini ye verin. çünkü opera mobile ında avantajları var. mesela opera mini de touch.facebook.com da arama yapamazsınız çünkü yazı yazdığında ara butonu yok. ama opera mobile da sen bir isim yazınca aynı bilgisayardaki gibi altta sıralanmaya başlıyor yani buton olmamasına rağmen arama yapıyor. opera mobile profesyonel ama çoğu telefonda aşırı ağır çalışıyor. tercih size kalmış

exen1986

exen1986

Üye
Yine en temizi en güzeli opera bence. Teşekkürler.

korkutersan

Üye
bende opera mobile 10.0 vardı.11 i dün indirdim..çok daha hızlı ama 1.sayfa da ram dolu diyor..10.0 da 5-6 sayfa açabiliyordum bunda tek sayfada islem yapmak zorunda kalıyorum..10.0 a geri dönüş yapıcam..

ali.44

ali.44

Üye
teşekkürler

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar opera 11 tavsiye etmem çok rar yer ramı yüksek olan telefonlarda bile çabık ramı yiyor bence opera 6 kullanın ben kullanıyorum ve çoktamemunum

kendal_47

kendal_47

Üye
rami düşük telefonlarda sağlıklı çalışmaz n82 gibi ramı 95 lerde olan bir cihazda bile zorluk çıkardığı oluyor tabi önce ki sürüme göre konuşuyorum bu henüz iniyor daha kurmadım opera mini 6'dan giriyorum şu an çok memnunum

waryanli

waryanli

Üye
:birak: Telefonda 11 MB yer kaplıyor yaptığı işe değmez makina çok hantallaştı kaldırdım

Fahrettin52

Fahrettin52

Üye
saol arkdsş n96 calıştı

sonic23

Üye
1024*768 çözünürlükte otomasyonu açmam için bu sistem uygun mudur. e63 kullanıyorum

erknlmn

erknlmn

Üye
tşkler :evet:

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
bende 'genel, bazı uygulamaları kapatın ve yeniden deneyin' diye bir uyarı veriyor, telefonum n73

drmustafa

Üye
tşk

aimcrazy

aimcrazy

Üye
evet haklisin bide su donmalar olmasa daha iyi olucak

refik33

Üye
cok teşekkürler...,

olivetti

olivetti

Üye
n73 te deniyorum :)

tanjantx

tanjantx

Üye
hocam telefonum n95 bende opera mobil 10 var türkçe ama facebookdaki videoları açmıyor bu daha iyimi acaba benim içinn türkçe olması gerekli bu olmasa da benimkinin aradığım özelliklerine uygun sürümü var mı (türkçe ve facebookdaki videoları açması)

Opera Mobile Web tarayıcısının güncellenmiş en son sürümüdür.

Kod:
[SIZE=2][COLOR=black]Big day at the  Opera! We are launching Opera Mobile 11 for Android and Symbian/S60.  Download now!!! Heads up to current users: Tap to zoom has been changed  from single-click to double-click. You can now click links and activate  Flash content in overview mode, without having to zoom in first (yes,  that's right, the Android version now supports Flash).

So what else is new? A lot:

[B]Features[/B]
- Modernized new user interface
- New UI optimized for tablet devices
- Faster framerates when panning and zooming
- No checkerboard, ever
- Text stays sharp during zooming
- Improved text-wrap on zoom
- Smart-tap, auto-zoom and highlights links if ambiguous link click
- Incremental zooming for devices w/o multi-touch
- Buttons for jumping to the top/bottom of the page
- Haptic feedback (if supported in hardware)
- Share URL on social networks, email etc
- Improved Geolocation support
- Session restore

[B]Rendering[/B]
- Presto 2.7.81
- JIT for greatly improved Javascript performance (was supported in 10.1 on some Symbian devices)
- Adobe Flash support (Android only, Flash player available separately in Android Market)
- Click-to-play, load Flash content on demand only
- Application Cache
- WebStorage and WebDatabase
- DOM touch and multi-touch events
- HTML5 Audio/Video
- Support for CSS @viewport
- Improved support for meta viewport
- Support for Web Open Font Format (WOFF)
- Support for Arabic ligatures
- Improved form fields skin

[B]Android specific[/B]
- Fixed startup problems on Archos devices and Motorola Atrix

[B]Symbian specific[/B]
- Support native clipboard on Symbian 5th ed and Symbian^3
- Support for half-screen keyboard on Symbian^3 phones
- Added Thai, Hebrew and Arabic fonts
- Added localization for Malay language (APAC build)[/COLOR][/SIZE]

gezgin1881

gezgin1881

Üye