Opera mobile hakkında açil yardım arkadaslar

 • 3 Mayıs 2011
 • 775 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. ben opera mobile 11 kullanıyorum bir süredir 1 kac güne kadar herşey normaldi ama sonra ne oldyusa operaya giriyorum 1 2 yorum yapabiliyorum yada birkaç kere arkadaş arayabiliyorum 0.facebook tan sonra arama yaptımda yada yorum yada duvara yazı yazmaya çalıstımda bi süre bekliyo sonra uzak sunucuya ulaşılamadı diyo :S Ama profile anasayfaya veya bildirimleri yorumları görebiliyorum onda bi sorun yok ama yazmıyo cevap atamıyosun yada durumunu güncelleyemiyosun . telefona hard format attım işe yaramadı opera 10 u kurdum tekrardan çözüm olmadı farklı şekilde düşüncelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden .
   


  Yazan: zatenosman
 2. ayarlar - bağlantı - yönetim ayarları - veri araması - çevrimiçi süresi

  Gel buraya. Muhtemelen "5 dakika" olarak ayarlıdır, "Sınırsız" olarak değiştir.
   
 3. opera miniyi dene:oke:
   
 4. bncede opera miniyi dene mobile bizm teller için deqil artık hayvan gibi ram tüketiyo
   
 5. aynen fazla sekmede açamıyosun.
   
 6. yönetim ayarlarına geliyorum ama - veri araması çıkmıyo yönetim ayarlarına girdim karşıma gelenler şunlar : net ayarları,paket veri , durum , sıp ayarları , xdm profili telefon hackli c6 cfw var ilgin için teşekkürler daha fazla yardımı bekliyorum :)

  ----------Eklendi @ 10:04:29 ---------- Yazıldı @ 10:03:06 ----------


  opera mobile seviyorum opera miniyi henüz kurmadım ama bi yükliyim belki beğenirim . ya bide telefonun kendi tarayıcısı ofline oldu çalısmıyo web işlemi gerçekleşrilemiyo diyo cfw yi tekrar kurmak istemiyorum dosyaları indir falan halledebilirmiuim onu ?

  ----------Eklendi @ 10:33:10 ---------- Yazıldı @ 10:04:29 ----------

  şimdi arkadaşlar size güvendim opera mini 6 yı indirdim maxicepten kurudm iyi güzel ama direk bağlanmak istiyo bu yani 0.facebook(beleş) kullanmak istiyorum kontor yok telefonda direk 0.facebooka giremiyomuyuz bi aydınlatırmı bu program hakkında bilgili olan arkadaşlar
   
 7. hacı. direk derken? bağlantıyı seçmene izin vermıyormu ? onu diyorsa ayarlar bağlantı ayarları var ordan seçebilirsin istediğini.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 10:14