Opera Mobile 12 TR ve Opera Mini 7 TR Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
opera 10.1 daha hızlı bence opera 11 operadan çıkıp tekrar girdiğimiz zaman en son girdiğin siteye giriyor

nalcam22

nalcam22

Üye
opera kafayı yemiş kendi kendine sitelere gireo
Yinede teşekkürler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nasıl kafayı yemiş anlamadım:allalla:

nalcam22

nalcam22

Üye
maxicepe gireom aniden daha önce girdiğim sitelere gireo saçma sapan hareketler yapıo

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Opera yeni versiyonda buglara bulaşmış olabilir. Düzeltmek için mutlaka yeni bir versiyonu çok geçmeden çıkarır.

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
tamm symbianda videoları oynatmak için flaş desteği yok dedik.ama yapan nasıl yapıyorsa bunu operada bilakis yapabilir örnek klasik olacak ama şekil A: skyfire!...

kadigil

Üye
tşkk

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Dosyaların indirilme sayıları ile teşekkür edenler arasında dağlar kadar fark var. Arkadaşlar, indiriyorsunuz bari emeğe saygı gösterin :nono:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Flash symbianda yok. Olsa opera çoktan koymuştu.

alakası yok arkadaşım symbian da flash var kendi browserınden video izlenebiliyor onu bırak skyfire da bile video desteği vardı opera da mi olamayacak bende kendileri koymuyor flashi bi politikaları vardır bekleyip ileriki versiyonlarda görecez...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Peki neden flash yok symbianlarda? Bana flash oynatan symbian s60v5 videosu göster? Merak ediyorum var mı gerçekten :allalla:

ulturawiyole

ulturawiyole

Üye
eski sürümden daha yawaş olmuş bence =)

foa_61

Üye
teşekkürler sagolasin..

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler:oke:

mmfx

mmfx

Üye
arkadaşlar kısır bir döngü içine girmiş önce bir ürün hakında yorum yapmadan enine boyuna inceleyin şü an için operadan iyisi yok diyelim flash desteği var bir videoyu izlemek için yeterli hız lazım mesela vodafone nin verdiği süper internet yeterli hızda değil daha bir çok şey vs vs

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
arkadaşlar kısır bir döngü içine girmiş önce bir ürün hakında yorum yapmadan enine boyuna inceleyin şü an için operadan iyisi yok diyelim flash desteği var bir videoyu izlemek için yeterli hız lazım mesela vodafone nin verdiği süper internet yeterli hızda değil daha bir çok şey vs vs

Katılıyorum.

mehmet3545

mehmet3545

Üye
tesekkurler....

KELGER

KELGER

Üye
arkadaşlar bırakın 5800 ı 97 yi falan filanı hatta n8 i çünkü android manyak bir gün kullan birdaha eline nokia almazsın.
Ben abdroide geçtim htc wildfire s aldım. skyfire adobe flash ram 500mb işlemci 600 telefonu 400 e aldım.çoklu dokunmatik.herşey mükemmel .parası olan bir dakika düşünmesin
artık nokia ile işim olmaz.(h)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sayın KELGER; o yüzden mi cezalısınız acaba :ehe

Üst Alt