Opera Mobile 10 Final (Türkçe) (S60v3) 16.03.2010

LAZOFLU

Emekli Yönetici
deneyelim bakalım

Karahasan

Emekli Yönetici
Bundada hafıza dolu uyarısı veriyormu acaba

deniz-17

Üye

n95 8GB ta süper çalıştı süper bişi ful türkçe

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar facebook ta video izlemek istedim opera dan ama flash player yükle diye uyarı verdi

iyi güzelde operanın hiç bir sürümü flashları oynatmıyor benim 5800xm de. böylemi bu? skyfire den başka oynatan yoK galiba skyfireninde türkçesi yok ve ayarlarından bi şey anlamadım daha doğrusu anladımda gelişmiş ayarlama yok gibi mesela çerezleri kabul et etme yok yada ben bulamadım. bu yüzden daha önce girdiğin verileri hatırlamıyor. bu konuda yardımcı olurmusunuz?

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
n95 8GB ta süper çalıştı süper bişi ful türkçe

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar facebook ta video izlemek istedim opera dan ama flash player yükle diye uyarı verdi

malesef Opera Mobile 10 yeni bir flash sürümünü desteklemiyor. Bu yüzden devideo oynatamıyor.

Flash oynatmıyor haklısınız. Skyfire ya da telefonunun kendi tarayıcısını kullanabilirsin flash destekli herikiside. Yalnız telefondaki flash surumu Skyfire daki kadar zengin içerikli degil. Sadece mynet video ları acabildim. Kolay gelsin.

tavbiy

Üye
allah allah herkes bir sey diyor dogrusu kimilerimiz iyi kimilerimiz kötü diyor ama dogrusu da bu herkez dusunce ve görüşlerini yazacakki bizlerde bilgi sahibi olacagız tesekkur ederim

baba3232

Üye
Nokia e71 de denedim süper sorun yok :d

ne gerek var bende 8.65 var babalar gibi kullanıyorum çok hızlı ve çok kolay

arqadas

Üye
mrb yasaklı sitelere nasıl giriyoruz 'n95 8gb' için ne yapmam gerek?

daksy

Üye
ya aceba bu sürümde videolar acılıyomu??? ben facede videoları acamıyorum bu surumle skyfire hiç sorunsuz acıyor ama

MertyBoy

Üye
arkadaşlar bnde 5230 var ona bu program olurmu ve bu program sayesinde nette video izlenebiliniyormu?? aciiiiiiiiiiiiil

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bnde 5230 var ona bu program olurmu ve bu program sayesinde nette video izlenebiliniyormu?? aciiiiiiiiiiiiil

telefonun bu pro. yu destekliyor. Nette video izleyemezsin bu program ile cunku flash uyumlu degil. Fakat Skyfire programını kullanırsan video izleme sorununu cozmus olursun. kolay gelsin.

YasirN

Üye
e serilerinde senkronizasyon hatası veriyor e seri dowloand linkinide koyarsan tam olur usta

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
e serilerinde senkronizasyon hatası veriyor e seri dowloand linkinide koyarsan tam olur usta

pro. e serileri içinde gecerlidir. Baglantı ayarlarınla ya da kullanıcı adı ve şifrenin dogru olup olmadıgını kontrol et.

alferim

Üye
arkafaşlar bunun jar da var mı