Opera Mobile 10 beta S60v5 için (N97,5800,omniaHD...)

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Opera Mobile 10 beta S60v5 için (N97,5800,omniaHD...)
Opera, en yeni mobil web tarayıcısının Symbian'a yönelik ilk Beta sürümünü yayınladı.

Opera Mini 5 ile yepyeni bir mobil tarayıcıyı kullanıcıların sunan Norveçli yazılım firması, Java uygulamasında olduğu gibi benzer niteliklere ve Opera Turbo özelliğine sahip Symbian özel uygulamasının ilk betasını kullanıma sundu.opera nın son sürümü sizlerle arkadaşlar.Ama Beta:(

Ben kullnıyorum çok güzel hale gelmiş ama beta oldugu için yaklaşık 5-7dk sonra hafıza dolu uyarısı verebiliyor.N97 ve N95 verdi.
Animasyonlu geçişler sayesinde çok güzel bir arayüze sahip.

Opera Turbo
Opera'nın geliştirdiği Turbo teknolojisinin de oldukça faydalı bir özellik olduğunu söylemden geçmeyelim. Zira bu sayede sayfa boyutları optimize ediliyor ve %70 oranında bir sıkıştırma yapılarak, daha az veri transferi gerçekleştiriliyor. Bu da hem daha hızlı açılan web sayfaları, hem de daha düşük maliyet anlamını taşıyor.

İşte fotografları:

Ekran klavyesini kullanmak konusunda da oldukça başarılı olan yazılım, adres çubuğu etkin olduğunda sanal bir klavye açarak kullanım kolaylığı ve keyfi sağlıyor.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Lord_oF_Dark, Flo Rida, anık ve 28 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

drmmr14

Üye
beta versiyon olduğu için hafıza sıkıntısı var zannediyorum. onun yüzünden flash video oynatıp oynatamadığına bile bakamadım. deneyince inşallah bilgi vereceğim...

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
beta versiyon olduğu için hafıza sıkıntısı var zannediyorum. onun yüzünden flash video oynatıp oynatamadığına bile bakamadım. deneyince inşallah bilgi vereceğim...
evet onu zaten tam sürüm çıktıgında onu kullansınlar diye yapıldıgını düşünüyorum.

drmmr14

Üye
evet onu zaten tam sürüm çıktıgında onu kullansınlar diye yapıldıgını düşünüyorum.

ayıp olduğunu düşünüyorum :) böyle şeylere gerek yok
hatta programın indirilebilirliğini düşürür...Zaten problemli diye düşünecek şimdi bu konuyu okuyanlar...

serhatkara

serhatkara

Üye
ben 5800 kullaniorum simdi onunla ve bu programla girdim cok guzel flash istio facebook videolarda yine hafiza dolu uyarisi yapio ama gene cok guzel iphone benzior prigram tawsiye ederim arkadaslar saygilar...

rasmik18

rasmik18

Üye
super bır proqram yukleyın psman olmasanız

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
kardeş emeğine sağlık :) benden hızlı davranmışsın :P

genmex

Üye
beta olmayanı yokmu hafıza dolu deyip duruyor

kfyonur

Üye
opera süper ya bayıldım.

_ARDA_

_ARDA_

Üye
arkadaşlar ben 5800xm kullanıcısıyım uygulamayı kullanıyorum iyi hoş güzel ama çıkış işlemi sırasında donuyor ve programı kapatmıyor, telei kapatmam gerekiyor. Sizce neden ? Şimdiden Tşkler

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
saol güzelmiş 5800 da sorunsuz çalışır dimi?

uğur55

Üye
çok güzel bir çalışma teşekkür :oke:

boldpilot3

Üye
harika paylaşım. :)

indirfalcon

Üye
Ben kullanıyorum. Flash olmaması dışında süper

dooqle

Üye
Abii muhteşem Bişi Yoww!! qeRCekten!! 5800 Süüper Bişi!!

incili

Üye
thanks.

allei

allei

Üye
emeğine sağlık...umarım en yakında tam sürümü de düşer maxicepe

Janfedayi

Üye
Beta'nın ikinci versiyonu çıktı arkadaşlar.. Çok daha hızlı ve evet artık hafıza hatası yok..
Operanın sitesinden indirebilirsiniz harika olmuş..