Opera Mini Son versiyon Twitter sorunu

 • 6 Mart 2013
 • 1325 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 3-4 gündür Opera mini de twitterda gezinirken birden bire kendi kendine sing out yaptı ogünden beri giriş yap diyorum fakat sonuç : kullanıcı adı ve şifre sayfası geri geliyor şifremi değiştirdim denedim olmuyor twitter hesabına giriş yapılmıyor Operadan artık anlayacağınız fakat normal WEB Nokia nınkinde girdiğimde sorun yok o da ağır işliyor pek gezinmek istemiyor insan bir öneriniz var mıdır geçmişi temizledim parolaları sildim fakat nafile hiçbir faydası olmadıda tarayıcıyı mı değiştiriyim?
   


  Yazan: pentagram___06
 2. kaldır baştan kur bakalım
   
 3. Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Kaldırıp tekrar kurduğumda düzeldi fakat bu seferde yer imlerim gitti. Kaydedilmiş sayfalarım gitti. Ben operanın tüm bu ayarları (yer imleri vs) tuttuğu dosyaları bilgisayarıma atmıştım. Oradan tekrar telefona atınca yine aynı sorun oldu. Sadece twitter için tüm operayı silmeye değmeyeceğinden artık opera mobile kullanıyorum. Eğer çok önemli yer imlerin veya kaydedilmiş sayfaların yoksa kaldır baştan kur. Sorun düzeliyor. Ya da opera mobile kullan.
   
 4. bak ayarlarda opera link var ona tikla kullanıcı adı ve şifre oluştur tüm yer imlerini ve sayfalarını sunucuya kaydediyo sen programı silip tekrar yüklesen de kullanıcı adınla giris yaptığn da eski yer imlerin aynı şekilde yerine geliyo
   
 5. tweetian uygulamasını kullanın..
   
  achambo bunu beğendi.
 6. aynen katılıyorum
   
 7. Aynen ben onu kullanıyorum çok güzel düşünmüşler
   
 8. Ben de onu kullanmayı düşünüyorum. Teşekkürler önerin için.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/11/2018 - 14:04