Opera Mini ile kaç mb indirebiliyorsunuz ?

Sponsorlu Bağlantılar

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini ile kaç mb indirebiliyorsunuz ?
arkadaşlar telefonum nokia 500
hattım turkcell Opera Mini ile istediğim boyutta dosya indirebiliyorum sizde de böyle mi ? Opera Mini 7.1 sürüm kullanıyorum ve telefonum indirme olarak çok başarılı ortalama internet hızı snde 550-580kb ucweb ile indirme yaptığım zaman bu oran s de 680-700 arasında değişiyo . Buyrun indirmelerin fotoğrafı

Symbianize

Symbianize

Üye
Garip olan bişey yokki tabiki istediğin kadar indircek

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
ben avea kullanıyorum 200 mb altı dosyaları indiriyor ama 200 mb üstü dosyalar nedense takılıyor :s

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Opera mininin orjinal sitesinden indirdiğim zaman 15mb üzeri indirme yapmıyor . Buyrun link deneyin .

- - - Eklendi - - -

Wifi bağlantısı ile indiriyor ama normal internet ile 15mb üzeri hiçbir şeyi indirmiyor

BRKTNL

BRKTNL

Üye
3g varsa normaldir :D Doğrudur ben de aynı telefonu kullanıyorum ve hızı olarak memnunum

MaxipmaN

Üye
opera mini ile 5mblık dosyaları bile 3-5 kere denedikten sonra indiriyordum wifi ile ben indirmeleri mobile ile yapıyorum mini çok yavaş

bayon

Üye
ben wifi ile prison break dizisinin 4 sezonunu indirmiştim hiç bi sıkıntı olmadan

baronet1905

baronet1905

Üye
bendede sorun olmuyor indirme yaparken

DalvikCache

DalvikCache

Üye
bende indirme sorunu var 40 - 50 mb tan büyük dosyaları indirirken mesela yarısını indiriyor sonra indirme hatası veriyor ucweb tede aynısı oluyor fakat indirmeyi kaldığı yerden devam ettiriyorum fakat bu seferde inen dosya bozuk oluyor hat vodafone cepnet 11tl

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
opera mini ile 5mblık dosyaları bile 3-5 kere denedikten sonra indiriyordum wifi ile ben indirmeleri mobile ile yapıyorum mini çok yavaş

bende mini de mobil de aynı hızla indiriyo üstelik mini de daha rahat indiriyorum mobilde indirince surf yapamıyorum bi siteye girdiğim an indirme duruyo ve Sonra iptal oluyo tekrar başlamıyo

- - - Eklendi - - -

ben wifi ile prison break dizisinin 4 sezonunu indirmiştim hiç bi sıkıntı olmadan

Wifi ile indiriyor normal olarak indirmio . Ben yabanci bi sitede buldum kullandığım operayı normalde orjinal Opera indirme yapmıyor 15mb üzerini

by-pegasus

Üye
arkadaşlar konuyla pek alakalı değil ama bendede opera mini 7.1 var ama ben oyun uygulama indiremiyorum indir değiğim zaman donup kalıyor

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
geçen yıl 6600 kullanıyodum mini ile şarkı bile indirmiyodu güncellemeden sonra 10 mb dosya bile indirmişti(yarım saatten fazla sürmüşüt ama neyse :D ) şimid 701 ile indirmeye kalktığımda 20 mb dosya bile indirmiyo o yüzden indirmeleri mobile den yapıyorum :)

Hasand.

Hasand.

Üye
n8 de kendı tarayıcısında 1 gb indirdim (wifi) opera mini den ise 450 mb(wifi) indirdim indirmem iyi gecti. mobil veri hızı ile wifi hizi degisyor . :oke:

MaxipmaN

Üye

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
n8 de kendı tarayıcısında 1 gb indirdim (wifi) opera mini den ise 450 mb(wifi) indirdim indirmem iyi gecti. mobil veri hızı ile wifi hizi degisyor . :oke:

ben yüzde 90 kendim internetimi kullanıyorum Wifi ile uğraşmıyorum hiç :D

hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
evet denedim mobil daha hızlı mobil veride de

- - - Eklendi - - -

buyrun :D

MaxipmaN

Üye
ben demin denedim mini next 8mb bile indiremeden kesti

Üst Alt