Opera Mini bağlantıda sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini bağlantıda sorun
Arkadaşlar Opera Mini Next'in son sürümünü kullanıyorum 2-3 gündür bağlantıda bir sıkıntı var çoğu zaman sayfaları tek denemede açmıyor. Sizde de aynı sorun var mı?

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar Opera Mini Next'in son sürümünü kullanıyorum 2-3 gündür bağlantıda bir sıkıntı var çoğu zaman sayfaları tek denemede açmıyor. Sizde de aynı sorun var mı?
bende bir sorun yok

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
opera mini next de sorun yok gelişmiş ayarları kontrol et iletişim kuralı ne seçili
ve bağlantı ayarlarını da kontrol et
Onlarda sıkıntı yok zaten durup dururken olmaya başladı

OFFCENT

OFFCENT

Üye
aynı sorun bendede var :D 2 gündür böyle :)

cyborg78

cyborg78

Üye
bağlantı seçeneği nasıl, ben herzaman sor işaretli böylece sorun olmuyo mesela :)

ShadesOfBLUE

ShadesOfBLUE

Üye
aynı sorun bende de oldu wifi kullanıyorsan ayarları kontrol et ayarlarda sıkıntı yoksa erişim noktasını kaldırmayı dene, mobil veri ise operatöründen servis ayarlarını tekrar iste, ben her ikisinide kullandığım için bu işlemleri yaptım tek denemede açıyor, konuya karşı pek bir bilgim yok ama veri karışıklığından olabilmesi muhtemel diye düşünüyorum :)

Üst Alt