Opera mini 6.5 sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Opera mini 6.5 sorunu
Nokia 6300 da kullanmış olduğum opera mini 6.5 sürekli uygulama hatası veriyor ve uygulamadan hemen çıkıyor.bunun çözümü varmıdir?yardım eder misiniz?

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
bende de aynı telefon var ama sorun çıkarmıyor /: uygulama ayarlarından hepsine izin verirsen ya da hafıza kartına atarsan sorun olcağını sanmıyorum. Sorun devam ederse operanın sitesinden tekrar indir.

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Hocam uygulama hava veriyor diye hafıza kartına taşıdım fakat hala ayni hatayı veriyor.bir de herşeye izin verip deneyim hata verecek mi?

erkut17500

Üye
Bende de C3-00 var. Out of Memory hatası alıyorum yardım... :(

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamayı sildim tekrar indirip uygulama erişimlerinin tamamına izin ver yaptim.şimdilik sorunsuz .

tempestshine

tempestshine

Üye
dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ne yaptın da sorunlar düzeldi.

TheCower

TheCower

Üye
Bazı istisnai durumlar dışında böyle saçma bir çözüm görmedim. Hata vermesinin nedeni telefonun raminin yetersiz kalması. Bunun çözümünü ben de bulamadım ve çözümü yok. Arada çerezleri temizleyin. Hızlı kullanmayın telefonu. Hata almazsınız.

onurock94

Üye
ayni sorun bende de var. Cok sekme actigimda, boyutu buyuk fotolarda, telefon icin agir sitelere girdigimde vs. uygulama hatasi veriyor. Ve genelde uygulama hatasi vermeden once telin kasmasindan hata verecegini onceden anliyorum.
Yardimlarinizi bekliyorum.

TheCower

TheCower

Üye
Ben 6.5 ile faceye giriyorum. Iki sayfa gezmeden memory hatası geliyor. Üstelik hiç sekme açmıyorum. Size tavsiyem opera mod 4.21b14 indirin.

mert41994

mert41994

Üye
Telefonun ara belleğinin yani ram'inin yetersiz kalması bu hataya sebebiyet verir. 6300 için 6.5 çok ağır gelir. 6303i kullanıyorum sekme açtığımda benzer hatayı alıyorum. m.opera.com sitesinden daha eski sürümlerini öneririm. Eğer onlarda kasarsa düşük bellek sürümlerini kullanmak zorundasiniz.

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Opera mini 6.5 i telefonumdan sildim tekrar indireyim dedim bu kez de dosya,kayıt için büyük uyarısını alır oldum.telefon nokia 6300.bu sorunu nasil hallederim beyler.

mert41994

mert41994

Üye
Opera mini 6.5 i telefonumdan sildim tekrar indireyim dedim bu kez de dosya,kayıt için büyük uyarısını alır oldum.telefon nokia 6300.bu sorunu nasil hallederim beyler.

eski bir sürümü indir. 4.2 öneririm. Kasarsa düşük bellek sürümü indir. m.opera.com

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
Hocam indirdim 4.2 yi fakat error veriyor.kendi sitesinden 6.5 i indiremiorum dosya kayıt icin büyük uyarısı veriyor.

'h716043'

'h716043'

Üye
burdan 4.4 indir

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
4.4 ü de indirdim fakat o da error veriyor sinir oldum.

mert41994

mert41994

Üye
Error vermeyene kadar eski sürümlere bak indir derim. 3 sürümü hata vermez diye umuyorum. Olmazsa düşük bellek sürümü 3.2'yi indirmen gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt