Opera GX ''oyuncu tarayıcısı'' Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

• 11 Haziran 2019
  • 76 Okunma
  • 5 Cevap

1. 11 Haziran 2019 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Opera tarafından daha önce duyurulan oyunculara özel tarayıcı Opera GX yayınlandı. Dünyanın ilk oyuncu tarayıcısı olarak tanıtılan Opera GX ile işlemci ve RAM kullanımını sınırlandırılabiliyor.

Opera GX popüler canlı yayın sitesi Twitch ile bağlantılı çalışıyor. Yan panelde yer alan Twitch bağlantısı ile birlikte hiç bir canlı yayını kaçırmıyor, takip ettiğiniz kişileri ve canlı yayın bildirimlerini alabiliyorsunuz.

Opera GX, Facebook Messenger, Telegram, Vkontakte ve WhatsApp gibi popüler mesajlaşma uygulamalarına sol panelden hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Opera GX tema, arka plan gibi kişiselleştirme tarafında da özgürlük sunuyor. İstediğiniz rengi seçebilir veya kendi duvar kağıdınızı tarayıcınıza ekleyebilirsiniz. Opera GX ile birlikte ücretsiz VPN servisi, reklam engelleyici gibi özellikler sunuluyor.

Opera GX oyuncu tarayıcısını Windows cihazlar için linke tıklayarak sayfadan indirebilirsiniz. Opera GX | Gaming Browser | Opera

Yazan: ANIL

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 11 Haziran 2019 #2

Kavalcılı Köyün Faresi

Kavalcılı Köyün Faresi

vpn ve reklam engelleyiciyi duyunca indirdim hemen

MAERKEK bunu beğendi.
  3. 11 Haziran 2019 #3

MAERKEK

MAERKEK
    Bu tarayıcı olayında operanın üstüne tanımam . Kullanıcı memnuniyeti için çalışıyorlar . Mobilde vpn getirmeleri windowsta işlemci ve ram kullanım sınırlandırması , arayüzü vs ile muhteşem .

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. 12 Haziran 2019 #4

tuna200

tuna200
    Tarayıcıyla oynanan öyle adamı bağlayan oyunlar hala var mı ? En son darkorbit falan çok tuttuğu zamanlar tarayıcıdan oynuyordum güzel şeyler varsa oynayalım :lamer:
    ---
    Drakensang Online oynayabilirim gerçi hala :p

Mobil cihaz ile gönderdi
    MAERKEK bunu beğendi.
  5. 12 Haziran 2019 #5

MAERKEK

MAERKEK
    Elektrik adam vardı ne oynardım yahu . Battal gazinin torunu idi .

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. 12 Haziran 2019 #6

tuna200

tuna200
    1 cümleyle beni nerelere götürdün bir bilsen somuru:

Mobil cihaz ile gönderdi
    MAERKEK bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/06/2019 - 08:45