Opera 10 ile 11'in Farkı Ne?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ayavuz25

Üye
    Konu Sahibi
Opera 10 ile 11'in Farkı Ne?
agalar ben opera 10 kullanıom.travian a rahat girip herşeyi yapabiliom.tek sorunu proxy yavaş indiriyor.11`de ztn travianın bazı sayfalarında her şeyi yapamadığımdan kullanmıom.bu iki sürümün farkı nedir.11de ne özellikler geldi.neler gitti?

giray38

giray38

Üye
11 De paylaş butonu var :d:

ayavuz25

Üye
    Konu Sahibi
ne işe yarıyor

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Opera Mobile 10 Da Sayfaların Bi Kısmını Yükledikten Sonra Durdura Basınca Sayfa Beyaz Olarak Gözüküyordu, Opera Mobile 11 De Öyle Bi Şey Olmuyo

----------Eklendi @ 12:03:10 ---------- Yazıldı @ 12:02:04 ----------

Tarayıcı

ayavuz25

Üye
    Konu Sahibi
birde 10da silverlight olmasına rağmen sayfayı açmıyordu.11de de öle mi
Paylaş butonu ne işe yarıyor

PureFood

PureFood

Üye
Kardeş UC Browser kullan en güzeli en hızlı tarayıcı 7.6.

Febris

Febris

Üye
Opera 11 daha güzel ~:ehe:ehe

btrmbtrm

btrmbtrm

Üye
Opera Mobile 10 Da Sayfaların Bi Kısmını Yükledikten Sonra Durdura Basınca Sayfa Beyaz Olarak Gözüküyordu, Opera Mobile 11 De Öyle Bi Şey Olmuyo

----------Eklendi @ 12:03:10 ---------- Yazıldı @ 12:02:04 ----------

Tarayıcı

bu özellik çok güzel oyunlarda işime yarıyor

ultrayer6

ultrayer6

Üye
opera 11 daha güzel kasıyor :d:

'Patron

'Patron

Üye
agalar ben opera 10 kullanıom.travian a rahat girip herşeyi yapabiliom.tek sorunu proxy yavaş indiriyor.11`de ztn travianın bazı sayfalarında her şeyi yapamadığımdan kullanmıom.bu iki sürümün farkı nedir.11de ne özellikler geldi.neler gitti?
Travianda hangi serverdasın kardeş. ben tr5 teyım.

ayavuz25

Üye
    Konu Sahibi
tr2.ama wow başladı.fazla sürmez server

nonamex

Üye
N8'de Opera Mobil 10 düzgün çalışıyor, 11 düzgün çalışmıyor :ehe Sırf Pinch Zoom var diye 11'i kullanıyorum, S60V5 kullanıcılarına ise Opera Mobil 10'u kullanmalarını tavsiye ederim :oke:

'Patron

'Patron

Üye
Mobile kasar kardeşim. ramı çok kullanır. fazla sekme açamazsın. ayrıca geriye bastığında geridekı sayfayı tekrar yukluyor. mınıde boyle bir dert yok. ben mını kullanırım hacı

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Kardeş UC Browser kullan en güzeli en hızlı tarayıcı 7.6.

1 Haftadır Falan UC Browser Kullanıyorum Dediğin Gibi Hızlı Kaç Mb Sayfayı Hemen Yüklüyor. Tek Sorun Facebook Girince Güvenlik Sorunu Çıkartıyor... :oke:

ayavuz25

Üye
    Konu Sahibi
aga uc browser 7.7 kullanıodum bariz bir hız yok 7.6 da nası hız oluo

'Patron

'Patron

Üye
ucweb hizli falan degilya.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ben hem mini hem mobile kullanıyorum.miniyi internette gezmek için,video indirmek için,mobileyi indirme yapmak için kullanıyorum.yoksa mobile kagnı gibi 20 kez kasıyor.10 dk internete giriyorsun 40 kez atıyor.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
UC Browser Bende Gayet Hızlı Şimdi Digia Web Diye Bi Tarayıcı Yükledim Javascript Destekli Ama Sayfaları Aşağı Kaydırınca Donuyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...