1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.
Duyuruyu Kapat

OpenOffice.org 3.1.0 (Türkçe) - İndir - Download

 • 7 Nisan 2009
 • 666 Okunma
 • 2 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. 2009
  ’un ikinci çeyreğine girilir girilmez office yazılımlarında güncelleştirmeler üst üste gelmeye başladı. OpenOffice.org’ta bu üst üste gelen güncelleştirmelerden nasbini alarak 3.1.0 sürümüne ulaştı.

  Açık kaynak kodlu yazılımlara yardım eden grupların ve insanların gücünü arkasına alarak emin adımlar ile yolunda yürüyen OpenOffice.org şimdi yeni güncelleme paketi ile 3.1.0 sürümüne ulaştı. Eskisine göre kat ve kat daha iyi bir performans sunan yazılımı maxicep.com ekibi olarak tasdikliyor ve sizlere öneriyoruz.

  Peki, ama açık kaynak kodlu yazılım kelimesi ile size ne anlatmak istiyoruz?


  Açık kaynak kodlu yazımlar bir kişi tarafından üretilerek ücretsiz bir şekilde piyasaya dağıtılır ve bu yazılımların kodları açık hale getirilir. Yazılımı geliştirmek isteyen ve bu işten anlayan kullanıcılar bu programlara tasarım, özellik ve performansını arttırabilecek eklenti eklerler. Sonrada bu eklentileri programın yönetici grubuna yani programlar ile ilgilenen ekibe sunarlar. Bu ekip bu yazılımı beğenir ise yeni bir güncelleme veya yeni bir sürüm ile bu eklentiyi yazılıma ekler ve kullanıcılara sunar.

  OpenOffice.org.tr'den alınan download linkleri:

   


  Yazan: Dogus Pertez
  maykom bunu beğendi.
 2. Bu sürümde ms office'in 2007 sürüm dosyalarını açma desteği varmı ? (.pptx,.docx vs)
   
 3. Daha denemedim ama açabiliyor sanırım.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/10/2017 - 19:05