Opda

• 28 Nisan 2011
  • 3291 Okunma
  • 61 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sertifika işlemini tamamladım dosyaları indirmek için tıklıyorum 3-5 gün bekleyin yazısı çıkıyor bazılarına çıkmamış 3 gün geçtide

Yazan: J_JoKeR_R
  2. bekle bana 5 günde geldi

3. aha telefon gitti your IMEI copyy !:D

4. hopp tırsıym len zaten :d::d::d:

5. Korkma yusufcum nişey olmaz bekle gelir dosyalarım ben cok araştırdım bu konuyu bu zamana kadar başına bi halt gelen olmadı...

6. dayımla beraber yapmıştık biz, sabah oldu dayıma hemen geldi fakat bende para istiyordu 5 gün sonra geldi.

Bu 5 gün içerisinde opda üzerinden "signing" seçeneğine basarak siteden sertifikaladım ben...

7. bekleyecez bakam :D

----------Eklendi @ 10:12:58 ---------- Yazıldı @ 10:12:09 ----------

.cer | . | dosyalarını indirdikten sonra ne yapacam :D

8. yusuf yusuf ettin yusuffff :ehe

9. hopp okadarda değil ... :pro:

10. kizma lennn :ehe

11. 3-5 gün içerisinde mutlaka gelir.elemanlar hepsini biriktirip birden dagıtıyor...:oke:

12. walla bnimde OPDAya gidesim var :aha: :D

13. opdanın zararını hiç görmedim.bazıları kötülüyor,imeim çalındı telefonum kapandı vs.. diye ama ben neredeyse 8-9 ay oluyor sertifika alalı çok şükür telefonumda hiç sorun çıkmadı.birtek ekran çizgi çizgi oluyor arada o da 5800 ın ekranının dandikliginden.:oke:

14. bnde yillar once sanirm n73ume yapmistim OPDAdan bisey olmamisti ama n8ime kiyamiorum :ağlarım: :ehe

15. bn aldım sende al :D

16. blemiorm nolur alirmiym :D

17. 4 gün oldu :D

18. hala mi gelmedi telin kapatlirsa ne gulerm :kop:

19. bişey olmuyor arkadaşlar korkmayın n85'e 2009'da almıştım, hala kullanıyorum.

20. olmuyor ztn de tirsiorzzz:ağlarım:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 13:42