onyo haipad winner tablet ile jouikispot bağlantısı (resim eklendi)

Sponsorlu Bağlantılar

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
onyo haipad winner tablet ile jouikispot bağlantısı (resim eklendi)
Merhaba arkadaşlar..

Öncelikle ilk konum hayırlı uğurlu olsun :)

Onyo tableti olan ve onunla jouikispotla internete bağlanamayanlar bu eski sürüme geri dönerlerse sıkıntısız bağlanabiliyorlar. kendi tabletimde denedim ve hala kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. performans, şarj ve video oynatma konularında 4.0.3 e göre çok çok daha iyi. wifi yi söylemiyorum bile :)

Resimlerin rengi neden böyle çıktı bende anlamadım :D ekranda sıkıntı yok :) :)

Wireless rengi bazen yeşil oluyor bazen böyle gri nedendir anlamadım? Ama göründüğü gibi giriyor nete sıkıntı yok :)

KURULUM

ilk olarak romu indiriyoruz.
(link alıntıdır)

livesuite'i indiriyoruz.

kurulum:
**tabletteki ve hafıza kartındaki verilerinizi yedekleyin ve hafıza kartına format atın**

***pc nizin xp veya 32bit lik vista veya win 7 olması gerekiyor 64 bitlikte driverleri görmüyor***

live suite programını açıyoruz sol üst köşedeki kare tuşuna basarak indirdiğimiz romu seçiyoruz. tableti kapalı iken ses açma tuşuna basılı tutarak usb kablasunu bağlıyoruz ve ses tuşunu bırakmadan hemen altı defa hızlı hızlı açma kapama tuşuna basıyoruz. pc tableti görecektir fakat driverleri yüklemeyecek. aygıt sürücüsünden yüklenmeyen aygıtı bulup live suite klasörünün içindeki driver dosyasını göstererek yüklüyoruz. program yine görmezse kabloyu çıkarıp ses açma tuşuna basarak tekrar usb yi takın az bekleyin görecektir bi iki küçük ekran çıkacak onlara evet diyoruz ve kuruluma otomatik başlıyor.

Eğer görmezse tableti pc aygıt yöneticisine girin sağ tıklayıp sürücü yazılımını güncelleştiri seçin sonra alttan sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara seçin live suite dsyasının içindeki driver dosyasını gösterin olmazsa tekrar bilgisayarımı taraya gelin orda altta listeden seçmeme izin ve diyor ona tıklayın sonra disketi var yazar ona tıklayın live suit klasörünün içinddeki driver dosyasını gösterin tek bi dosyayı gösterir onu seçin tamam sonra pcyi yeniden başlatıp tekrar bağlayın tableti

*** yanlış yükleme ve tablet bozulmalarından ben sorumlu değilim her şeyi göze alıyorsanız yükleyin***

Root yapmak isteyenler için Super one click

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Ben suan bu problemi yasiyorum,fakat denesem mi denemesem mi kararsiz kaldim,video cekip,ya da resim cekip koyma olanagin var mi acaba,kardesim?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
resim çekmeye çalışıyorum ama tablete bi türlü screenshot çekebileceğim bi program kuramadım :) ama hemen deniyorum şahsen kendim yükledim pişman değilim ama yine de sen bilirsin eğer istersen bi hafta kadar bekle orjinal sitesi açılakmış orjinal romu bulunca beğenmezsen eski versiyona dönersin ki ben döneceğini pek sanmıyorum :)

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ne soracaksan pm at tamam

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Çok sağlam ve açıklayıcı olmuş açıkçasışu an deniycem olursa bütün her yerde bu konuyu tavsiye edicem çünkü bu konuda sıkıntı çeken arkadaş çok var :)

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
bütün bunları araştırıp bulana kadar gerçekten çok çıldırdım hiç bi sitede yok tamamen kendi araştımalarım :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Flaş Gibi Birşey Ama Yararlı :tşk:

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
evet bir nevi flaş diyelim :)

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Şuan romu yüklemeye çalışıyorum

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
bi sıkıntı olursa yaz yardımcı olurum

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Özel mesaj attım

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
tablet kapalı olacak ses tuşuna basılı tut kabloyu tak tablete takınca ses tuşunu bırakmadan hemen açma kapama tuşuna bas 6 defa hızlı hızlı

özel mesajlarını sil mesaj gönderemiyorum sana

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Deneyim

- - - Eklendi - - -

Peki o işlemi yaptıktan sonra tabletin m açılması gerekiyor,yoksa livesuitin mi tanıması gerekiyor ?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
live suite tanır küçük pençere açılır evet mi hayır mı diye çıkanlara evet diyeceksin ilk gördüğünde driver işlemlerini yapacaksın

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Hala beceremedim ya :(

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
windows 32 bit olması lazım

- - - Eklendi - - -

ve de tabletin şarjı dolu olsun

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Daha demin programın verdiği ingilizce yazıyı okudum,format moda geçince power ve diğer rastgele bi tuşa bas diyor,basılı tutuunca recovery the system yazdı kırmızı yazıyla,yapıcam galiba

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
    Konu Sahibi
recovery modu açma tablet kapalı olacak

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Kardes kuzenlerin bilgisayarindayim ve 64 bit galiba,benim kasa 32 bit bide benimkinde deneyim olacak mi bakayim

Üst Alt