{Online} Okey+Banko+Tavla+Santranç+Dama+Tombala

Sponsorlu Bağlantılar

swedenfthturkey

Üye

www.maxicep.com/s60v5-cfw-modifiye-fw-bolumu/01-12-2012-belle-hoscakal-a-s-729905.html

Ben bu Yazılımla kullandım hiç bir sorun olmuyordu java runtime yüklemene gerek yok.
Otjinal yazılım kullanıyorsan yine yüklemene gerek yok çalışması lazım.

ücretsiz.

:rica:

iyi eğlenceler :)

eyvallah kardeşimde sonradan ücret falan istemez dimi yani...hani örneğin ilk ay ücretsiz sonra ücretli değil dimi ?eline sağlık.cevap verirsen sevinirim

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşimde sonradan ücret falan istemez dimi yani...hani örneğin ilk ay ücretsiz sonra ücretli değil dimi ?eline sağlık.cevap verirsen sevinirim

üyelik ücretsiz kardeşim.
sadece internet verisi alıyor oda paketin varsa sorun değil.
wlan ilede paketsiz bağlanabilirsin anlatımı ilk sayfada mevcut.
Ücret söz konusu bile değil
sadece sitenin özelliklerinden faydalanmak istersen sihirli göz süslü rumuz vs... gibi özellikleri kullanorsan onlar ücretli oda cart hesabını felan girmen lazım.Bu özellikleride mobilde kullanamıyorsun satın almazsan.

anliyacağın wlanla bağlanırsan ücret söz konusu değil.
üyelikte ücretsiz.

• Beğen
Tepkiler: Süleyman

swedenfthturkey

Üye

üyelik ücretsiz kardeşim.
sadece internet verisi alıyor oda paketin varsa sorun değil.
wlan ilede paketsiz bağlanabilirsin anlatımı ilk sayfada mevcut.
Ücret söz konusu bile değil
sadece sitenin özelliklerinden faydalanmak istersen sihirli göz süslü rumuz vs... gibi özellikleri kullanorsan onlar ücretli oda cart hesabını felan girmen lazım.Bu özellikleride mobilde kullanamıyorsun satın almazsan.

anliyacağın wlanla bağlanırsan ücret söz konusu değil.
üyelikte ücretsiz.

valla bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim bende direk üye oldum sorgusuz sualsiz korktum bi an lan bu ya ücretliyse diye falan ama korktuğum başıma gelmedi...Paylaşım süper mobilde acaıp sarıyo...wlandan zaten oynuyorum..paylaşım için teşekkür cevap verdiğin için ayrıca teşekkür ederim...

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
valla bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim bende direk üye oldum sorgusuz sualsiz korktum bi an lan bu ya ücretliyse diye falan ama korktuğum başıma gelmedi...Paylaşım süper mobilde acaıp sarıyo...wlandan zaten oynuyorum..paylaşım için teşekkür cevap verdiğin için ayrıca teşekkür ederim...
:rica: iyieğlenceler

• Beğen
Tepkiler: Süleyman

isotbin

Üye
101 varmı?

lider63

lider63

Üye
kardeş bu cep gamyun nette var??

uater

uater

Üye
bu oyunlar nasıl indiriliyor

msnhell

Üye

Malesef yok sadece online olarak bu uygulamaları mevcut.

- - - Eklendi - - -

Hiç bir fikrim yok kullanıcı yerine tıkladığında siyah çizgili pencere açılması lazım.Tekrar tıkladığında klavyenin devreye girip nicini yazıp tamam dedikten sonra şifreli yeri doldurman lazım.

java 2.1 beta yuklu telinde, eski surum java yukle duzelir kardes, yada telinden uygulama yoneticisine bi bak java runtime beta 2.1 yuklumu diye kaldirirsan yine duzelir. Yuklememissende eski s60v5 java yukle, kesin cozumun bu.

Topal Pire

Topal Pire

Üye
:tşk:

tunahanx55

tunahanx55

Üye
Cok tesekkurler

Akıncı

Akıncı

Üye
:tşk: