Online İphone Zilsesi Yapma Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sitemiz Hakkındaki Düşünceleriniz ?

• Gereksiz

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kötü

• orta

Kullanılan: 1 100.0%
  • iyi

• Çok iyi

• Kullanılan toplam oy
    1

yusuf831

Üye
    Konu Sahibi
Online İphone Zilsesi Yapma Sitesi
Arkadaslar merhaba ,
Uzun süredir bitirmek için çabaladigimiz projemiz sonunda bitmis bulunmaktadir .
iphone için zil sesi yapmak mı? Artık çok kolay. Telefonunuz ister iPhone ister akıllı andorid modeli olsun bilgisayarınızda bulunan şarkıları ya da daha önceden kullanıcıların zil sesi için yaptıkları müzikleri kolayca indirerek zil sesi yapabilmeniz dakikalarınızı almayacaktır. Arkadaşlarınız arasında sevdiğiniz ya da en moda şarkıları yaparak bir farkınız olduğunu göreceksiniz. Bilindiği gibi iPhone telefonlarda zil sesi yapmak işkencedir.

Sistemimizin çalisma mantigi :
1. Adim Dosya seç butonuna tiklayiniz.
2. Adim Zil sesi yapmak istediginiz mp3 veya mp4 dosyasini seçiniz.
3. Adim Imleçler ile zil sesi araliginizi seçiniz (Maximum 30 saniye seçilmeli).
4. Adim Seçtiginiz araligi dinleyip son kararinizi veriniz.
5. Adim M4r kaydet butonuna tiklayiniz.
6. Adim Açilan sayfadan iphone zil sesi dosyanizi indiriniz.
7. itunes araciligi ile telefonunuza atiniz

Islemin sonunda tamda istediginiz gibi bir zil sesiniz olmustur , Eger isterseniz zil sesinizi facebook da paylasabilir ayni zamanda facebookda dinlenilenmesini saglayabilirsiniz

-eger çevirdiginiz zil sesinde telif hakki yok ise arsivimizdeki yerini alir istediginiz zaman zil sesini indirebilirsiniz , arkadaslariniza tavsiye edebilirsiniz
-sitemizde 01.06.2014 tarihinden sonra tam 6 dilde aktif olacak suan için sadece türkçe ve ingilizce sayfalar aktifdir .
-Arsivimizde ilerleyen zamanlarda çok fazla zil sesi olacaktir tek tek hepsini dinleyebilir ve iphone zilsesinizi indirebilirsiniz.
Siteden youtube izlesene gibi video sitelerinden indirilen mp4 dosyası da iphone zil sesine çevrilebilmektedir
site link : -

değerli yorumlarınız için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve ExpertMurderer

Üst Alt