Online hat taşıma

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Online hat taşıma
Merhaba beyler, Turkcell'in sitesinden online hat taşımayı deniyorum faturalı hattı seçin diye seçenek var. Benimki hazır kart. Faturalı hat istemiyorum, hazır kart nasıl seçeceğim bilen varsa link atabilir mi

arslan3332

arslan3332

Üye
Faturasız hatlarda bildiğim kadarıyla bayiden yapmak zorundasın faturalı hattı ve sözleşmesini kurye ile kapına yolluyorlar.

• Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
yeumyang

yeumyang

Moderator
Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi online hat taşıma sadece faturalı hatlar için geçerlidir faturasizda bayiye gitmeniz gerekiyor

• Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: arslan3332 ve fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi konu açıklığa kavuştu. Çok sağolun arkadaşlar. Konu kilitlenebilir 😊

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
supragt

supragt

Üye
Konu ile alakası yok ama Turkcellin çekim gücü evdeyken ya da başka kapalı alanlarda nasıl acaba ?

yeumyang

yeumyang

Moderator
Genel anlamda iyi ama binadan binaya evden eve değişir tabi

• Beğen
Tepkiler: supragt ve Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu ile alakası yok ama Turkcellin çekim gücü evdeyken ya da başka kapalı alanlarda nasıl acaba ?
Konumunuz ve evin beton yapısı duvar kalınlığı ile alakalı bir durumdur.

• Beğen
Tepkiler: supragt
esescan

esescan

Üye
konum evin beton yapısı duvar kalınlıgı fılan sadece vodafone de gecerlı. turkcell her yerde masallahı var. 1-2 gune turkcele gecıyorum bende cok sukur lanet vodafondan kurtuluyorum

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve supragt
supragt

supragt

Üye
konum evin beton yapısı duvar kalınlıgı fılan sadece vodafone de gecerlı. turkcell her yerde masallahı var. 1-2 gune turkcele gecıyorum bende cok sukur lanet vodafondan kurtuluyorum

Ben 3 hafta önce geçtim turkcelle daha önceki hattım aveaydı evdeyken aveanın 3g çekmediği yerde turkcell 4.5g ile full çekiyor.

• Beğen
Tepkiler: esescan
esescan

esescan

Üye
diğer hat vodafone idi evde cekmıyordu. turkcele taşıdım hıc bır sorun yasamadım ne ınternette ne de konusmada. sımdı dıger hattımı da tasıyacagım turkcele.

• Beğen
Tepkiler: supragt
supragt

supragt

Üye
diğer hat vodafone idi evde cekmıyordu. turkcele taşıdım hıc bır sorun yasamadım ne ınternette ne de konusmada. sımdı dıger hattımı da tasıyacagım turkcele.

aslında duvar kalınlığı vs sadece vodafone de geçerli değil avea kullandığım zamanlar ben de aynısını yaşadım. dışarı çıkınca full çekiyordu ama eve girince sinyal düşüyordu.

esescan

esescan

Üye
evet türk telekomda da aynı sıkıntı var. her ıkı operatorunde musterı hızmetlerı ıle gorustum yapabıldıklerı hıc bırsey yok. cok sukur kurtuluyorum vodafoneden. ayrıca turkcel vodafoneden daha uyguna gelmıs oldu bana

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve supragt

Üst Alt