onlıne flım ızleme yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
onlıne flım ızleme yardım
arkadaşlar yardım edermısınız nokıa n97 ceptelefonumda onlıne flım ızlemek ıstıyorum android de var nokıa dada varsa yardım edermısınız allah aşkına ındırıp ızlemek ıstemıyorum

R.A.M

R.A.M

Üye
Şuana kadar hiç rastlamadım ama symbian bittii gibi birşey androide geçmek lazım.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
R.A.M

R.A.M

Üye
bızdede 1000 tl verecek para yok kı ya en ıyı bı tel 1000 tl yada ustu vermek lazım
Kardeşim 550ye samsung galaxy serilerinde güzel telefonlar var 1000 tl yede var ama 500lük 600lük telefonda işini görür.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
android alman lazım symbianda sadece indirerek izlersn =>

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
android alman lazım symbianda sadece indirerek izlersn =>

dedıgın sıte guzel ben bılıyorum o sıteyı nokıa da sadece ındırmeden yabancı flımler ızlenıyor

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
dedıgın sıte guzel ben bılıyorum o sıteyı nokıa da sadece ındırmeden yabancı flımler ızlenıyor

Bak bende sana ne diyorum o dediğin flash destekli android , ios gibi işletim sistemi olan telefonlarda geçerli skype symbianda kapatılmasaydı izlerdin yine online

ahmet_1231

ahmet_1231

Üye
Bak bende sana ne diyorum o dediğin flash destekli android , ios gibi işletim sistemi olan telefonlarda geçerli skype symbianda kapatılmasaydı izlerdin yine online

Sorun skypenin symbian desteğini kesmesimi, yoksa symbianın flash desteği olmamasımı?

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
ya ızleme ımkanı yok ama nokıa yabancı flımıler ızlenıyor o neden kı flasla sorun yoktur bence

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Sorun skypenin symbian desteğini kesmesimi, yoksa symbianın flash desteği olmamasımı?

symbianda flash desteğide olsa yeter örneğin şu an telefonun kendi tarayıcısından m.youtube açıldığında real playere bağlanmadan izlenebiliyor tüm siteler için geçerli olsa tmmdır ama yapmıyorlar yapsalar androide olan ilgi azalacak

Astrosman

Astrosman

Üye
Mp4 film indirme sitesi varmı. Indirip dvd player de izleyeceğim.... Tele indirip hafıza kartını dvdye takacagim...

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
symbianda flash desteğide olsa yeter örneğin şu an telefonun kendi tarayıcısından m.youtube açıldığında real playere bağlanmadan izlenebiliyor tüm siteler için geçerli olsa tmmdır ama yapmıyorlar yapsalar androide olan ilgi azalacak

arkadasım bızde her sıtede real playırda açılsa onada ragzıyız bız

----------Eklendi @ 00:51:03 ---------- Yazıldı @ 00:49:20 ----------

Aynen olursa ii olur bende öyle yapcm

fullfilm.mobi burdan ındırebılırsınız hem 3gp hemde mp4

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
[ŞUNU=phasan;4406258]arkadasım bızde her sıtede real playırda açılsa onada ragzıyız bız

Real player çok kasıyor görüntü kalitesi düşük

fullfilm.mobi burdan ındırebılırsınız hem 3gp hemde mp4[/QUOTE]

Ben bilgisayardan indirmek için arıyorum

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
[ŞUNU=phasan;4406258]arkadasım bızde her sıtede real playırda açılsa onada ragzıyız bız

Real player çok kasıyor görüntü kalitesi düşük

Ben bilgisayardan indirmek için arıyorum[/QUOTE]

kusura bakma belıtmemısınde bılmıyorum vardır arayın bulursunuz

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
lutfen yardım edın

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
paylaştınya dizikolik.tr.nu

Astrosman

Astrosman

Üye
arkadasım bızde her sıtede real playırda açılsa onada ragzıyız bız

teşekkürler dostum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...