Önerinize İhtiyacım var ! Sizce Bu Ürün NasıL ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
william75

william75

Üye
acaba kullanım klavuzuna göre mi yapmış? Eğer öyleyse kullanım klavuzu çeviridir.. yabancıların damak tadına göre verilmiştir bence..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Bak doğru dedin he, biz yine kendi damak tadımıza göre birşeyler yapmamızda fayda var...

onların damak tadına kaldıysak yanmışızdır...

william75

william75

Üye
o yüzden sürekli soruyorum kuzeniniz yaptımı diye.. çünkü ancak deneyerek kullanım daha kolay hale gelir..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
anladım sizi ama sormadım :S lakin geçen börek yapmış bana olmadı diye yakınıyordu :D bende ona nasıl yaptığını sordum (çok biliyormuşum gibi :) ) Oda başladı bana anlatmaya.. derken dedim yalnış yapıyorsun :D

Doğrusu nasıl olucak derken aldı bizi koyu bir muhabbet :)

Sonunda olayı kavradı ama henüz böğrek yapmış değil :)

william75

william75

Üye
anladım sizi ama sormadım :S lakin geçen börek yapmış bana olmadı diye yakınıyordu :D bende ona nasıl yaptığını sordum (çok biliyormuşum gibi :) ) Oda başladı bana anlatmaya.. derken dedim yalnış yapıyorsun :D

Doğrusu nasıl olucak derken aldı bizi koyu bir muhabbet :)

Sonunda olayı kavradı ama henüz böğrek yapmış değil :)

eee nasıl yapılması gerekiyor...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Yufka pişmiyormuş :D bende ona elinle aç demiştim :D el yufkası sorunu çözdü :D :D :D

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
:) iyi bir cevapmış :)
gerçekten yufka pişmiyorsa ne anlamı var ki fırının...

kullanım kılavuzunda yazdıgı sekılde degılde kendı bıldıgı bır metodla yapmayı denıyecekmıs :D o zaman haber verırım sıze..

william75

william75

Üye
kullanım kılavuzunda yazdıgı sekılde degılde kendı bıldıgı bır metodla yapmayı denıyecekmıs :D o zaman haber verırım sıze..

tabi o klavuzlar yabancılara göre düzenlenmiştir.. Türkçe'ye çevrilincede bizim damak tadımıza uymaz... ok bekliyorum..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
tabi o klavuzlar yabancılara göre düzenlenmiştir.. Türkçe'ye çevrilincede bizim damak tadımıza uymaz... ok bekliyorum..

Doğru diyorsun bak, dediğin mantıklı geldi...
bugüne kadar zaten çoğu şeyi kullanma klavuzuna bakarak okumamışızdır. Kendi kendimize yenilikler üretmişizdir :)

william75

william75

Üye
Doğru diyorsun bak, dediğin mantıklı geldi...
bugüne kadar zaten çoğu şeyi kullanma klavuzuna bakarak okumamışızdır. Kendi kendimize yenilikler üretmişizdir :)

evet öyle yapmışızdır.. en azından ben öyle yaparım... okumam.. kurcalayarak bulurum..
bu fırında okurdum ama... çok fazla seçenek var gibi...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
evet öyle yapmışızdır.. en azından ben öyle yaparım... okumam.. kurcalayarak bulurum..
bu fırında okurdum ama... çok fazla seçenek var gibi...

Bir çok seçenek var, ama o kadar karmaşık falan değil hiç olmazsa ... Kullanım kolaylığı var ;)

william75

william75

Üye
Bir çok seçenek var, ama o kadar karmaşık falan değil hiç olmazsa ... Kullanım kolaylığı var ;)

ekranında sizi yönlendiriyordur kesin ama pişirme ve ısı seçimi seçenekleri yüzünden dedim...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
muhtemelen yönlendiriyordur, artık tüm ürünler akıllı mübarek :D

william75

william75

Üye
kullanım klavuzunu buldum internetten... yönlendiriyor..

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
evet bende kuzenimden öğrendim yönlendiriyormuş.. geçen kurabiye yaparken belli bir zaman sonra uyarı vermiş... bir bakmış ekrana tepsiyi bir üst rafa takın diye...
güzel bir şey... akıllı rehber deniliyormuş buna...

william75

william75

Üye
evet bende kuzenimden öğrendim yönlendiriyormuş.. geçen kurabiye yaparken belli bir zaman sonra uyarı vermiş... bir bakmış ekrana tepsiyi bir üst rafa takın diye...
güzel bir şey... akıllı rehber deniliyormuş buna...

fotoğraf yok mu? künefeleri gösterirken iyiydi :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi

1

2

3

Sabahtan beri birşey aklımda, ben birşey yapıcam yapıcam dedim ama unutmuştum..

Buyrun sıcak sıcak taze taze fotolar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...