Önerinize İhtiyacım var ! Sizce Bu Ürün NasıL ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
william75

william75

Üye
nefis gözüküyor elinize sağlık.... fırın güzele benziyor... anneme almak için artık ciddi düşünmeliyim... ama sizden daha fazla kullanım bilgisi isterim...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
nefis gözüküyor elinize sağlık.... fırın güzele benziyor... anneme almak için artık ciddi düşünmeliyim... ama sizden daha fazla kullanım bilgisi isterim...

onun hakkında kuzenimle konuşmam lazım :D ben kullanmıyacağım kendisi kullanıcak, nedir ne değildir ondan bilgi alırsam buradanda yazarım ufak ufak:) konuyu takip ederseniz güzel olur ;)

william75

william75

Üye
siz gidin kurcalayın o zaman... pilav bile yapılabiliniyormuş... doğrumu acaba? sorar mısınız?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenirimde pilavı o kadar lezzetli pişireceğini sanmam, bu sizin dediğiniz Kemal sunal filmindeki bir sahne gibi geldi bana,

hani soruyor ya, Tarhanada oluyor mu...

Ama en kısa zamanda öğrenirim Pilav yapılıyormuş yapta yiyelim derim hatta.

william75

william75

Üye
çok merak ediyorum pilav nasıl oluyor diye... piştikten sonra fotoğraf çekermisiniz? birde buharlı pişirme için su nereye konuluyor?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi

Sordum ; sizin için işaretledim su koyma bölmesi burasıymış :D

Fotoları pilav yapınca alırız artık :D

william75

william75

Üye
3 kat daha hızlı pişirdiği yazıyor... denildiği kadar hızlı pişiriyormu?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Söylenildiği gibi üç kat hızlı pişiriyormuş, buda demek oluyor ki elektrikten tasarruf :oke:

william75

william75

Üye
Söylenildiği gibi üç kat hızlı pişiriyormuş, buda demek oluyor ki elektrikten tasarruf :oke:

elektrikten tasarruf diyorsunuz da 3 kat hızlı pişiriyorsa demek ki daha fazla ısı veriyordur... o zaman elektrik tasarrufu olmaz ki... eşitlenir yine....

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
elektrikten tasarruf diyorsunuz da 3 kat hızlı pişiriyorsa demek ki daha fazla ısı veriyordur... o zaman elektrik tasarrufu olmaz ki... eşitlenir yine....

Bende bilmiyorum ama tahmin yürüttüm mantık olarak, lakin sende mantıklı düşündün, bu ay faturaya bakar kuzenim ne kadar fark var görürüz.. diyeceğimde :d zırt pırt fırında birşey pişircek değiş herhalde :D anlıyamayız

william75

william75

Üye
Bende bilmiyorum ama tahmin yürüttüm mantık olarak, lakin sende mantıklı düşündün, bu ay faturaya bakar kuzenim ne kadar fark var görürüz.. diyeceğimde :d zırt pırt fırında birşey pişircek değiş herhalde :D anlıyamayız

ben olsam pişirirdim :)
şöyle bir düşündümde; şimdi bu fırın ışıkla pişirme yapıyorsa, o lambalar elektrik tasarruflu falandır sanırım... mühendis olacağım bu yaştan sonra... :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
ben olsam pişirirdim :)
şöyle bir düşündümde; şimdi bu fırın ışıkla pişirme yapıyorsa, o lambalar elektrik tasarruflu falandır sanırım... mühendis olacağım bu yaştan sonra... :)

Yani, o kadar şeyi düşünen arkadaşlar tasarruflu lamba kullanmayıda akıl etmişlerdir. diğer türlü bir anlamı kalmazdı :D

Bu arada bu yaştan sonra demişsiniz ama yaşınızda ne varki :) neredeyse aynı yaştayız neden olmasın :D

william75

william75

Üye
Yani, o kadar şeyi düşünen arkadaşlar tasarruflu lamba kullanmayıda akıl etmişlerdir. diğer türlü bir anlamı kalmazdı :D

Bu arada bu yaştan sonra demişsiniz ama yaşınızda ne varki :) neredeyse aynı yaştayız neden olmasın :D

26 yaşından sonra mühendis olmaya kalksam 10 senede okulu bitiririm... olurum 36.. o yaştan sonrada kimse işe almaz beni :):)
evet tasarruflu lamba kullanmışlardır kesin.... kuzeninizin elektrik faturasından öğrenebiliriz kısmen...

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
26 yaşından sonra mühendis olmaya kalksam 10 senede okulu bitiririm... olurum 36.. o yaştan sonrada kimse işe almaz beni :):)
evet tasarruflu lamba kullanmışlardır kesin.... kuzeninizin elektrik faturasından öğrenebiliriz kısmen...

O kadarda değil işe alınırsın sonuçta mühendis olucaksınız :)

Fatura gelsin bu ayda, ona göre ben bu konu ile alakalı yazarım burayada. Almak isteyenler var ise fikir sahibi olmuş olurlar hemde :)

william75

william75

Üye
bu hafta sonu yaptınız mı fırında bişeyler?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Bu hafta sonu ben gidemedim malesef yanına, o yüzden birşeyler yapıp yapmadığını bilemiyorum :)
Ama yapmıştır herhalde... :) gidince sorarım :D

william75

william75

Üye
Bu hafta sonu ben gidemedim malesef yanına, o yüzden birşeyler yapıp yapmadığını bilemiyorum :)
Ama yapmıştır herhalde... :) gidince sorarım :D

kuzeninize bir sorar mısınız sebze haşlamış mı?

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
Sorarım muhakkak :)
sanırım sizde bu cihazı alıcaksınız :)

technoshark

technoshark

Üye
    Konu Sahibi
büyük bir ihtimalle alacağım ama tabi sizin izlenimleriniz doğrultusunda..
sebze haşlamış mı? :)

Karnıbahar haşlamış sordum, ama birazcık katı olmasına rağmen tadı güzelmiş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...